Reklama
reklama

Muži se pohádali o vyhrazené parkovací místo

V sobotu večer byli strážníci telefonicky upozorněni na hlasitou hádku dvou mužů ve Slovákově ulici. Hlídka pak zjistila, že konflikt mezi muži prý vznikl kvůli vozidlu, zaparkovanému na vyhrazeném místě jednoho z nich. 

Tento třicetiletý muž, když spatřil na svém vyhrazeném místě cizí vozidlo, zaparkoval tak, aby mu znemožnil výjezd a o přestupku informoval strážníky. Vtom se však objevil šestatřicetiletý muž doprovázený ženou a chtěli s vozidlem odjet. Když jim mladší z mužů odmítl odjezd umožnit, začali se s ním údajně hádat, na což prý muž reagoval tím, že ze svého vozidla vytáhl baseballovou pálku. Tu mu ale druhý muž dle svých slov vytrhl z ruky a odhodil pod nedaleká vozidla. Strážníci na místě nejprve vyřešili dopravní přestupek a poté případ pro podezření z narušování občanského soužití postoupili ke správnímu řízení. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře