Reklama
reklama

Muži nechutnalo jídlo. Svou družku kvůli tomu škrtil a poté okradl

Kriminalisté zahájili trestní stíhání pětapadesátiletého muže, kterého viní z trestného činu loupeže. Svou družku napadl a poté oloupil kvůli špatně navařenému jídlu.

Hodonínsko - Nebyla to zrovna rodinná idylka u oběda. Pětapadesátiletý muž se se svou družkou pohádal kvůli špatně navařenému jídlu, když byl u ní v bytě. Poté po ní požadoval vrácení finanční částky, kterou jí původně předal jako příspěvek na bydlení.

Když mu žena odmítla peníze vrátit, tak jí muž začal vulgárně nadávat a poté ji napadl i fyzicky. Chytil ji pod krkem a začal ji škrtit.

Poté se muž násilím zmocnil peněženky, ze které vzal peníze a z bytu odešel. Policisté podezřelého muže zadrželi a na policejní služebně si vyslechl obvinění z trestného činu loupeže, ze který by v krajním případě mohl být odsouzen až na deset let odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře