Reklama
reklama

Muže podezřelého z vloupání strážníci dostihli, sotva vyběhl ze dveří

Doslova jen několik sekund zůstával v anonymitě muž, jenž se o půl páté ráno údajně vloupal do jedné z brněnských restaurací.

Všímavý a pohotový svědek informoval městskou policii, že před podnikem v Mášově ulici je podezřelý pohyb. Když se k místu blížila hlídka pořádkové jednotky, uviděla otevřené a patrně vypáčené dveře, ze kterých právě vybíhal sedmadvacetiletý mladík. Strážníci ho okamžitě začali pronásledovat. Muž nedbal na zákonné výzvy k zastavení a pokoušel se strážníkům prchnout. Když ho dostihli, museli použít donucovací prostředky a nasadit mu pouta. Muže omezili na osobní svobodě a přivolali k němu státní policisty pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře