Reklama
reklama

Muže bezdůvodně napadla trojice pětadvacetiletých mladíků. Poznáte je?

Necelých čtrnáct dní řeší brněnští kriminalisté výtržnictví, které se odehrálo 3. října v Brně. Trojice mužů tam napadla šestačtyřicetiletého muže. Nejprve mu vykopli mobil z ruky, poté kebab, a když se muž ohradil se slovy, co to má znamenat, zaútočili na něj.

Incidentu přihlíželo několik lidí. Nikdo z nich však nezasáhnul, policii na místo přivolal sám poškozený. „Kriminalistům se podařilo zajistit kamerové záznamy z míst nedaleko incidentu, na kterých je povedená trojice zachycena. Napadení se odehrálo ve Starobrněnské ulici 3. října kolem jedné v noci, pachatelé  pak odešli směrem k ulici Husova,“ popsal mluvčí jihomoravské policie Pavel Šváb.

Pokud byste věděli informace k totožnosti některého z mladíků, případně byli svědky incidentu, ozvěte se kriminalistům prostřednictvím linky 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře