Reklama
reklama

Muž ze Znojemska nedokázal do přístroje ani nadýchat

 Osobní vozidlo s rakouskou registrační značkou zastavili policisté  v neděli před třetí hodinou odpolední v obci Jaroslavice. 

Za volantem seděl zjevně opilý muž, který ani nepředložil řidičský průkaz. Policisté zjistili, že ani žádný nevlastní. Nejprve se odmítal podrobit dechové zkoušce na zjištění požití alkoholu před jízdou. Když se o to po chvíli pokusil, jeho snažení bylo marné. Do přístroje nefoukal, ale vzduch naopak vysával. Lékařské vyšetření též odmítl. Policisté řidiči zakázali dále pokračovat v jízdě a jeho protiprávním jednáním se budou nadále zabývat.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře