Reklama
reklama

Muž vytahoval peníze z jízdenkového automatu. Měl na to speciální šperhák

Brněnské strážníky zastavila v Nádražní ulici žena, která si u jízdenkového automatu všimla podezřelého chování dvaadvacetiletého mladíka. Ten se pomocí speciálně upraveného nástroje snažil vytáhnout z přístroje peníze.

Z tramvajového ostrůvku se už kvapně vzdaloval mladý muž, když policisté dorazili. Po zastavení tvrdil, že automat je prý rozbitý, nevytiskl mu jízdenku ani nevrátil hotovost. Osmdesát korun si údajně proto mladík vytáhl sám. „Mezitím se ovšem k automatu dostavila žena, jíž plně funkční automat po vhození mincí vytiskl jízdenku. Dotyčný je tedy podezřelý ze spáchání přestupku, a protože před strážníky ještě odhodil na zem nedopalek, předali vzhledem k souběhu přestupků případ k projednání u správního orgánu,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Mladík hlídce také vydal nástroj - šperhák, kterým peníze vytáhl.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře