Reklama
reklama

Muž vytahoval peníze z jízdenkového automatu. Měl na to speciální šperhák

Brněnské strážníky zastavila v Nádražní ulici žena, která si u jízdenkového automatu všimla podezřelého chování dvaadvacetiletého mladíka. Ten se pomocí speciálně upraveného nástroje snažil vytáhnout z přístroje peníze.

Z tramvajového ostrůvku se už kvapně vzdaloval mladý muž, když policisté dorazili. Po zastavení tvrdil, že automat je prý rozbitý, nevytiskl mu jízdenku ani nevrátil hotovost. Osmdesát korun si údajně proto mladík vytáhl sám. „Mezitím se ovšem k automatu dostavila žena, jíž plně funkční automat po vhození mincí vytiskl jízdenku. Dotyčný je tedy podezřelý ze spáchání přestupku, a protože před strážníky ještě odhodil na zem nedopalek, předali vzhledem k souběhu přestupků případ k projednání u správního orgánu,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem. Mladík hlídce také vydal nástroj - šperhák, kterým peníze vytáhl.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře