Reklama
reklama

Muž volal na tísňovou linku a tvrdil, že má doma mumii

Děsivé oznámení přes tísňovou linku přijal dnes před čtvrtou hodinou ranní operační důstojník brněnské police. Ovšem brzy vytušil, že se patrně bude jednat o výplod fantazie volajícího. Muž policistovi oznámil, že se v jeho bytě nachází mumie dítěte.

Mladý muž do telefonu uvedl, že za ním do bytu v Židenicích přišla opilá slečna, kterou zná, ale momentálně si nemůže vzpomenout na její jméno. Žena měla v náručí držet úplně vyschlé dítě, které vypadalo jako mumie. Volající muž dále tvrdil, že dívka se již na místě nenachází, protože vždycky prý zmizí jako duch a údajně pracuje u kouzelníka.

S mužem byla složitá komunikace a během telefonátu se dokonce pozvracel, protože torzo dítěte mělo ležet v bytě na zemi. Na místo ihned vyrazila hlídka k prověření situace. V bytě se nacházel jen zmatený a opilý oznamovatel, který při dechové zkoušce nadýchal víc než dvě promile alkoholu. Policisté provedli důkladnou prohlídku všech místností a nenalezli žádné mumifikované dítě ani jiný podezřelý nález. Muž tak putoval k vyšetření do nejbližší nemocnice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Studenti brněnských vysokých škol začali přijíždět po prázdninách do města. Jednou z prvních záležitostí, kterou musí na začátku semestru udělat, je zařídit si předplatní jízdenku na městskou...
21.09.2018 - 18:43
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Komentáře