Reklama
reklama

Muž v prodejně obtěžoval zákazníky, poté se chtěl nechat zastřelit. Nakonec putoval na záchytku

Opakované problémy s nepříjemným zákazníkem, který prý urážel a jinak obtěžoval nakupující a personál, přiměly ve čtvrtek večer zaměstnance prodejny v Bubeníčkově ulici, aby přivolali na pomoc strážníky. 

Na výzvu policistů, aby svého chování zanechal a vyšel z prodejny, zareagoval pětatřicetiletý muž tím, že si začal lehat a klekat na zem a na strážníky volal, ať ho zastřelí.

Před prodejnou se pak snažil stojem na jedné noze strážníky přesvědčit, že není podnapilý, ale jeho pokusy nasvědčovaly pravému opaku. Kvůli svému proto následně v doprovodu strážníků zamířil sanitkou na záchytku. Během cesty ještě hlídku opakovaně obvinil, že mu odcizila mobil, kabelku s doklady a cigarety. Po vystřízlivění muže čekají problémy, jeho chování se bude řešit jako přestupek proti veřejnému pořádku. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře