Reklama
reklama

Muž týral svoji partnerku před zraky nezletilých dětí

Obavy o zdraví sousedů měli nájemníci domu v brněnské části Komín, když v neděli brzy ráno slyšeli hlasitý křik a rány přes zeď. Vyhrocený partnerský konflikt přešel v agresi a nebezpečí.

Sousedé zavolali na linku 156, policisté přijeli v okamžiku, kdy hádka přetrvávala. Strážníkům otevřela dveře značně rozrušená dvaatřicetiletá žena, která hlídce sdělila, že byla napadena přítelem. „Žena uvedla, že agresivita o čtyři roky staršího partnera má údajně dlouhodobější charakter a v jejím důsledku prý musela opakovaně vyhledat lékařskou pomoc s vážnými poraněními,“ popsala mluvčí městské policie Petra Kubišová.

Na dotazy policistů muž fyzické napadení popřel a uvedl, že šlo pouze o hádku. „Na základě zjištěných skutečností strážníci pojali podezření, že by jednání v bytě, kde se nacházely i dvě nezletilé děti, mohlo mít znaky domácího násilí a na místo přivolali státní policisty, kterým všechny poznatky i celý případ předali,“ dodala.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře