Reklama
reklama

Muž škrtil svoji manželku, policisté na něho vzali paralyzér

Původně manželská hádka se následně vyhrotila v nebezpečnou situaci, kde policisté museli použít elektrický paralyzér, aby agresora zpacifikovali. Pětačtyřicetiletý muž skončil v policejní cele.

Sedmatřicetiletá žena z obce na Brněnsku zavolala v těchto dnech na policii, že se pohádala se svým manželem, který ji následně škrtil. „Po příjezdu hlídky oznamovatelka policistům sdělila, že její muž vypil asi litr a půl vína a bývá po alkoholu agresivní, což se záhy potvrdilo. Při komunikaci s hlídkou byl muž velice vulgární a choval se nebezpečně,“ informovala jihomoravská policejní mluvčí Andrea Straková.

Muž si vzal v kuchyni dokonce do ruky nůž a policistům také vyhrožoval, že má zbraň a že je všechny postřílí. „Vzhledem k tomu, že situace v domě byla natolik vyhrocená a hrozilo, že muž skutečně někomu ublíží, museli policisté rychle zakročit,“ upřesnila. Proto v danou chvíli použili elektrický paralyzér a muže zklidnili. Celý případ je nadále v šetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře