Reklama
reklama

Muž škrtil svoji manželku, policisté na něho vzali paralyzér

Původně manželská hádka se následně vyhrotila v nebezpečnou situaci, kde policisté museli použít elektrický paralyzér, aby agresora zpacifikovali. Pětačtyřicetiletý muž skončil v policejní cele.

Sedmatřicetiletá žena z obce na Brněnsku zavolala v těchto dnech na policii, že se pohádala se svým manželem, který ji následně škrtil. „Po příjezdu hlídky oznamovatelka policistům sdělila, že její muž vypil asi litr a půl vína a bývá po alkoholu agresivní, což se záhy potvrdilo. Při komunikaci s hlídkou byl muž velice vulgární a choval se nebezpečně,“ informovala jihomoravská policejní mluvčí Andrea Straková.

Muž si vzal v kuchyni dokonce do ruky nůž a policistům také vyhrožoval, že má zbraň a že je všechny postřílí. „Vzhledem k tomu, že situace v domě byla natolik vyhrocená a hrozilo, že muž skutečně někomu ublíží, museli policisté rychle zakročit,“ upřesnila. Proto v danou chvíli použili elektrický paralyzér a muže zklidnili. Celý případ je nadále v šetření.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře