Reklama
reklama

Muž si zabouchl klíče. V ponožkách kopal do dveří, až si přerazil palec

Na vlastní zapomnětlivost včera pozdě večer výrazně upozornil nájemníky domu ve Voroněžské ulici v Brně dvaapadesátiletý soused. Když vyšel z vlastního bytu, uvědomil si, že zabouchl dveře, aniž si vzal klíče. To ho rozlítilo natolik, že začal hlasitě nadávat a kopal do dveří. Zklidnit ho přijeli strážníci.

Hlídka na chodbě v jednom z pater našla muže bez bot a s krvácejícím zraněním na noze, které muž odmítl ošetřit. "Protože v prosklených dveřích byla viditelná díra, zajímali se strážníci o její původ. Muž v ponožkách přiznal, že zřejmě ve zmatku výplň dveří prokopl úmyslně. Tím způsobil škodu, která podle prvotních odhadů bude nižší než pět tisíc korun," uvedlmluvčí strážníků Pavel Šoba.

 

Strážníci z Jednotky operativního zásahu se pak postarali o to, že se muž mohl vrátit zpět do svého bytu. V něm však nezůstal dlouho. Jeho zranění si nakonec vyžádalo lékařské ošetření, sanita ho proto odvezla do nemocnice. Celý případ dořeší strážník s územní odpovědností.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Den Brna Foto: TIC Brno
Neúspěšné obléhání Brna Švédy se letos poprvé slaví hned dva víkendy po sobě. Ten první – duchovně-hudební – již máme za sebou. Nyní probíhá doprovodný program a schyluje se k bojovému střetu na...
17.08.2018 - 07:00
Komentáře