Reklama
reklama

Muž si zabouchl klíče. V ponožkách kopal do dveří, až si přerazil palec

Na vlastní zapomnětlivost včera pozdě večer výrazně upozornil nájemníky domu ve Voroněžské ulici v Brně dvaapadesátiletý soused. Když vyšel z vlastního bytu, uvědomil si, že zabouchl dveře, aniž si vzal klíče. To ho rozlítilo natolik, že začal hlasitě nadávat a kopal do dveří. Zklidnit ho přijeli strážníci.

Hlídka na chodbě v jednom z pater našla muže bez bot a s krvácejícím zraněním na noze, které muž odmítl ošetřit. "Protože v prosklených dveřích byla viditelná díra, zajímali se strážníci o její původ. Muž v ponožkách přiznal, že zřejmě ve zmatku výplň dveří prokopl úmyslně. Tím způsobil škodu, která podle prvotních odhadů bude nižší než pět tisíc korun," uvedlmluvčí strážníků Pavel Šoba.

 

Strážníci z Jednotky operativního zásahu se pak postarali o to, že se muž mohl vrátit zpět do svého bytu. V něm však nezůstal dlouho. Jeho zranění si nakonec vyžádalo lékařské ošetření, sanita ho proto odvezla do nemocnice. Celý případ dořeší strážník s územní odpovědností.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Kožní problémy, tělesné bolesti a řadu dalších zdravotních neduhů, které sužují mnoho lidí, lze u nás řešit zákonnými produkty z konopí. Od prosince roku 2016 mohou obyvatelé moravské metropole Brno...
18.09.2017 - 20:03
Pokoje zalité sluncem a doširoka otevřené okenice, se kterými si pohrává lehký vánek se slanou příchutí. A šplouchání moře. Idylická představa bydlení, která ožívá především nyní, v čase...
18.09.2017 - 18:18
Řidiči si v centru Brna musí připravit pevné nervy. K mnoha uzavírkám se dnes přidala další. Jejich trpělivost prověří zákaz vjezdu do Křenové ulice.
18.09.2017 - 12:41
Krátce po velkých změnách ve vlakové dopravě během letních prázdnin musí cestující počítat s dalšími výlukami na železniční trati.
18.09.2017 - 08:30
Ceny bytů v České republice stále rostou a současný stav neovlivnily ani prázdninové měsíce. V meziročním srovnání nyní pořídí Češi nové bydlení až o 20 % dráž a průměrná rodina tak na vlastní...
17.09.2017 - 19:58
Komentáře