Reklama
reklama

Muž si stěžoval na vulgární kresbu na silnici, šlo jen o zákres auta po nehodě

Úsměvné rozuzlení měl telefonát, který přijalo operační středisko městské policie dnes dopoledne. Šestašedesátiletého volajícího pohoršilo, že v Židenicích prý „někdo barvou namaloval na silnici obrazec v podobě mužského přirození“. Jedna z místních hlídek proto zamířila zkontrolovat, jestli se vozovka skutečně stala terčem přisprostlého sprejera.

Oranžovým sprejem prý někdo na silnici v Mošnově ulici nakreslil mužské přirození. To si v pátek dopoledne myslel muž, který v okolí bydlí. Strážníci však na silnici našli pouze nástřik speciálním sprejem, kterým včera řidiči zaznamenali pozici vozidel při dopravní nehodě.

"Hlídka se proto s volajícím na místě zkontaktovala a záležitost mu vysvětlila," uvedl k úsměvnmu případu mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře