Reklama
reklama

Muž se opil v obchodě v centru Brna dříve, než stačil dojít k pokladně

Brněnští strážníci se několikrát denně zabývají krádežemi v obchodech, kdy se pachatelé pokoušejí nepozorovaně vynést zboží na ulici kolem pokladen. Výrazně méně obvyklé je, že nepoctiví zákazníci ke kase ani nedojdou, protože odcizené potraviny zkonzumují ještě v prodejně.

Z takového činu je podezřelý i sedmadvacetiletý muž, který včera ráno podle ostrahy supermarketu v centru města vypil u regálu půllitrovou láhev čtyřicetiprocentní švestkové pálenky a údajně ji zapíjel ukradeným energetickým nápojem. Hlídka přijela událost prověřit, ale podezření s mladým mužem nemohla projednat. Po vypití tvrdého alkoholu se totiž dostal do takového stavu, že to podle zákona nebylo možné. Muž prý po činu stihl říct zaměstnanci ostrahy akorát to, že se konečně cítí dobře. Vůči hlídce se ovšem choval velmi agresivně a nekontroloval své chování. Strážníci ho proto nechali převézt na záchytku a případ postoupili k přestupkové komisi, kde muži hrozí pokuta do patnácti tisíc korun. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Komentáře