Reklama
reklama

Muž se opil v obchodě v centru Brna dříve, než stačil dojít k pokladně

Brněnští strážníci se několikrát denně zabývají krádežemi v obchodech, kdy se pachatelé pokoušejí nepozorovaně vynést zboží na ulici kolem pokladen. Výrazně méně obvyklé je, že nepoctiví zákazníci ke kase ani nedojdou, protože odcizené potraviny zkonzumují ještě v prodejně.

Z takového činu je podezřelý i sedmadvacetiletý muž, který včera ráno podle ostrahy supermarketu v centru města vypil u regálu půllitrovou láhev čtyřicetiprocentní švestkové pálenky a údajně ji zapíjel ukradeným energetickým nápojem. Hlídka přijela událost prověřit, ale podezření s mladým mužem nemohla projednat. Po vypití tvrdého alkoholu se totiž dostal do takového stavu, že to podle zákona nebylo možné. Muž prý po činu stihl říct zaměstnanci ostrahy akorát to, že se konečně cítí dobře. Vůči hlídce se ovšem choval velmi agresivně a nekontroloval své chování. Strážníci ho proto nechali převézt na záchytku a případ postoupili k přestupkové komisi, kde muži hrozí pokuta do patnácti tisíc korun. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře