Reklama
reklama

Muž s psychickými problémy vtrhl do koupelny, strčil hlavu do záchodové mísy

O tom, jak rozmanitá dokáže být policejní práce, svědčí i případ brněnských policistů. Agresivního muže s psychickými problémy přemohli jen pomocí taseru a pak předali zdravotníkům.

Policisté z oddělení hlídkové služby pátrali po muži s psychickými problémy, který utekl z domu. Naposledy jej svědek viděl, jak bos přebrodil Svitavu. Vzápětí na linku 158 volali vyděšení lidé, že jim do bytu vtrhl neznámý muž bez bot a zamknul se v koupelně. Do právě rekonstruovaného bytu v centru Brna okamžitě zamířili policisté. Muž za dveřmi nereagoval na výzvy, takže museli přistoupit k násilnému otevření koupelny. A mužům zákona se naskytl poněkud nezvyklý pohled. Osoba měla nohy ve vzduchu a hlavu v záchodové míse. Do té navíc proudila voda z přívodní hadičky od pračky.  Agresivního muže nakonec hlídka udolala za použití taseru a mohla jej předat do péče lékařů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře