Reklama
reklama

Muž s psychickými problémy vtrhl do koupelny, strčil hlavu do záchodové mísy

O tom, jak rozmanitá dokáže být policejní práce, svědčí i případ brněnských policistů. Agresivního muže s psychickými problémy přemohli jen pomocí taseru a pak předali zdravotníkům.

Policisté z oddělení hlídkové služby pátrali po muži s psychickými problémy, který utekl z domu. Naposledy jej svědek viděl, jak bos přebrodil Svitavu. Vzápětí na linku 158 volali vyděšení lidé, že jim do bytu vtrhl neznámý muž bez bot a zamknul se v koupelně. Do právě rekonstruovaného bytu v centru Brna okamžitě zamířili policisté. Muž za dveřmi nereagoval na výzvy, takže museli přistoupit k násilnému otevření koupelny. A mužům zákona se naskytl poněkud nezvyklý pohled. Osoba měla nohy ve vzduchu a hlavu v záchodové míse. Do té navíc proudila voda z přívodní hadičky od pračky.  Agresivního muže nakonec hlídka udolala za použití taseru a mohla jej předat do péče lékařů.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dvoumetrová kraslice Foto: Centrum news/ Pavel Podešva
Dar od chorvatským umělců v podobě dvoumetrové kraslice stojí od dnešního dne na náměstí Svobody. Obří kraslici zdobenou brněnskými symboly městu předala chorvatská velvyslankyně Ines Troha. K vidění...
23.03.2018 - 18:00
FN v Bohunicích Foto: Centrum news
Fakultní nemocnice u sv. Anny, ale také Fakultní nemocnice v Bohunicích, Dětská nemocnice a Porodnice na Obilním trhu ruší od soboty 24. března zákaz návštěv pacientů.
23.03.2018 - 14:32
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Komentáře