Reklama
reklama

Muž rozkopal vstupní dveře klubu v Šelepově ulici. Personál ho nevpustil dovnitř - bylo po zavírací době

Nespokojenost s tím, že nebude obsloužen, dal včera  brzy ráno najevo muž, který se ve dvě hodiny po půlnoci domáhal vstupu do klubu v Šelepově ulici. 

Personál ho však odmítl vpustit dovnitř, protože už bylo po zavírací době. Potenciální host poté svoji nevoli údajně vyjádřil prokopnutím skleněné výplně vstupních dveří, o které prý rozbil i dvě skleněné láhve. I díky včasnému oznámení jedné ze zaměstnankyň strážníci po chvíli v ulici Tábor zahlédli jednadvacetiletého muže odpovídajícího popisu. K rozbití dveří se doznal a tvrdil, že ho personál fyzicky napadl. Viditelná zranění ovšem neměl a lékařské ošetření důrazně odmítl. Strážníci zadokumentovali důležité skutečnosti, aby případ mohl být dořešen. Zda bude mít dohru u správního orgánu nebo si ho převezme státní policie pro podezření z trestného činu, se rozhodne na základě vyčíslené škody. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
Komentáře