Reklama
reklama

Muž rozkopal vstupní dveře klubu v Šelepově ulici. Personál ho nevpustil dovnitř - bylo po zavírací době

Nespokojenost s tím, že nebude obsloužen, dal včera  brzy ráno najevo muž, který se ve dvě hodiny po půlnoci domáhal vstupu do klubu v Šelepově ulici. 

Personál ho však odmítl vpustit dovnitř, protože už bylo po zavírací době. Potenciální host poté svoji nevoli údajně vyjádřil prokopnutím skleněné výplně vstupních dveří, o které prý rozbil i dvě skleněné láhve. I díky včasnému oznámení jedné ze zaměstnankyň strážníci po chvíli v ulici Tábor zahlédli jednadvacetiletého muže odpovídajícího popisu. K rozbití dveří se doznal a tvrdil, že ho personál fyzicky napadl. Viditelná zranění ovšem neměl a lékařské ošetření důrazně odmítl. Strážníci zadokumentovali důležité skutečnosti, aby případ mohl být dořešen. Zda bude mít dohru u správního orgánu nebo si ho převezme státní policie pro podezření z trestného činu, se rozhodne na základě vyčíslené škody. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Během druhého srpnového víkendu se město proměnilo v obří hudební scénu. Představily se desítky umělců, na které se přišlo podívat více než 16 000 diváků.
19.08.2017 - 16:04
Včera krátce po půl třetí odpoledne se u stanice Olbramkostel na železničním přejezdu střetl vlak s osobním autem.
19.08.2017 - 12:45
Největší obchodní centrum severní části Brna, Nákupní centrum Královo Pole, zná svého nového majitele. Investiční skupina CPI Radovana Vítka jej získala od britského investora do realit, skupiny...
19.08.2017 - 09:10
Dvanáctiletá dívka je pohřešovaná od úterního večera, kdy byla spatřena na zastávce Kuldova v Brně-Zábrdovicích. Policisté prověřují nemocnice i všechna známá místa.
18.08.2017 - 18:16
Tři srpnové dny, během kterých se v jihomoravské metropoli pozmění režim. Centrum i okolí ožije, noční klid vezme za své a reaguje například i Ředitelství silnic a dálnic. Do města zavítá...
18.08.2017 - 08:57
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Komentáře