Reklama
reklama

Muž přepadl dvě ženy, jednu pobodal a znásilnil

Až deset let za mřížemi může strávit jednačtyřicetiletý muž z Brna, který za poslední dva měsíce přepadl, zranil a okradl dvě ženy. Jednu z nich dokonce znásilnil a bodl ji nožem do levého boku. Kriminalisté násilníka našli a zadrželi.

Doposud netrestaný muž se v uplynulých dnech dopustil dvou násilných trestných činů. „V únoru přistoupil před vchodem do domu v ulici Šaumannově k osmadvacetileté ženě, kterou nečekaně bodnul nožem do pravého boku a sebral ji kabelku s osobními věcmi a finanční hotovostí dva tisíce korun,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Straková.

Druhý čin spáchal muž začátkem března. Brzo ráno potkal na zastávce na Vinohradech pětapadesátiletou ženu pod vlivem alkoholu a požadoval po ní sex. „Když to žena odmítla, opět neváhal použít nuž a bodl ji do levého boku. Následně ji odtáhl do prostoru mezi garážemi, znásilnil ji, poté sebral kabelku a z místa utekl,“ upřesnila Straková.

Kriminalistům se po intenzivní práci podařilo případy vyšetřit a muže dopadnout. V úterý jej obvinili z trestných činů loupež, znásilnění a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře