Reklama
reklama

Muž ohlásil loupežné přepadení. Peníze ukradl sám

V neděli v ranních hodinách zaměstnalo břeclavské policisty oznámení, že došlo k přepadení v jedné břeclavské herně. Podle prvotních informací se mělo jednat o dva maskované pachatele, kteří po barmanovi požadovali vydání tržby. Zcizená částka nebyla v žádném případě zanedbatelná - pohybovala se kolem 150 tisíc korun.

Na místo vyjela výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Vzhledem k tomu, že loupežná přepadení patří mezi nejzávažnější prohřešky, věnují policisté této násilné trestné činnosti zvýšené úsilí.

Stejně tak tomu bylo i u zmíněného případu. Kolegové provedli veškeré nezbytné úkony a vyslechli barmana, který věc nahlásil. Podle uvedeného popisu pachatelů začali okamžitě rozjíždět pátrání.

Při prověřování detailů se však začaly objevovat různé rozpory. A tak se ještě tentýž den podařilo případ rozřešit. Ukázalo se, že si pětačtyřicetiletý barman přepadení vymyslel a tržbu sám prohrál na hracích automatech.
 
Místo vysněné výhry mu policisté sdělili podezření z přečinu zpronevěry a za své jednání se bude zpovídat před soudem. Hrozí mu odnětí svobody v délce od jednoho roku až na pět let.
 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře