Reklama
reklama

Muž ohlásil loupežné přepadení. Peníze ukradl sám

V neděli v ranních hodinách zaměstnalo břeclavské policisty oznámení, že došlo k přepadení v jedné břeclavské herně. Podle prvotních informací se mělo jednat o dva maskované pachatele, kteří po barmanovi požadovali vydání tržby. Zcizená částka nebyla v žádném případě zanedbatelná - pohybovala se kolem 150 tisíc korun.

Na místo vyjela výjezdová skupina služby kriminální policie a vyšetřování. Vzhledem k tomu, že loupežná přepadení patří mezi nejzávažnější prohřešky, věnují policisté této násilné trestné činnosti zvýšené úsilí.

Stejně tak tomu bylo i u zmíněného případu. Kolegové provedli veškeré nezbytné úkony a vyslechli barmana, který věc nahlásil. Podle uvedeného popisu pachatelů začali okamžitě rozjíždět pátrání.

Při prověřování detailů se však začaly objevovat různé rozpory. A tak se ještě tentýž den podařilo případ rozřešit. Ukázalo se, že si pětačtyřicetiletý barman přepadení vymyslel a tržbu sám prohrál na hracích automatech.
 
Místo vysněné výhry mu policisté sdělili podezření z přečinu zpronevěry a za své jednání se bude zpovídat před soudem. Hrozí mu odnětí svobody v délce od jednoho roku až na pět let.
 
Autor: 
redakce
Aktuálně
Muzeum města Brna chystá na Špilberku výstavu „Rok 1918 – co nám válka vzala a dala…“ Foto: Magistrát města Brna
Technické muzeum v Brně, Moravské zemské muzeum, Muzeum města Brna a Muzeum Brněnska se zapojí do výstavního cyklu Republika 100, který oslaví sto let od vzniku samostatného Československa....
18.01.2018 - 15:40
Komplikace na dálnici D1 Foto: HZS JMK
Ani včera se dálnice D1 neobešla bez dlouhých kolon a nehod. Vozovka byla extrémně namrzlá a sypače soli popojížděly pomalu s kolonami, které se vytvářely v obou směrech.
18.01.2018 - 06:58
Malá lvíčata Foto: Zoo Brno
Chovateli mladých lvíčat, která se narodila 29. prosince v brněnské zoo, se podařilo pořídit první snímky těchto dvou roztomilých mláďat.
17.01.2018 - 17:40
V průběhu podzimu se léčil ve Fakultní nemocnici u sv. Anny v Brně olympionik a komeťácká legenda Vladimír Nadrchal. Vzhledem k tomu, že jeho operace zad proběhla dle plánu a pan Nadrchal procházel...
17.01.2018 - 14:13
Nová část hřbitova ve Slatině Foto: Magistrát města Brna, Z. Kolařík
Slatinský hřbitov město rozšířilo o 1600 metrů čtverečních s kapacitou 56 klasických kopaných hrobů a 318 urnových. Náklady na úpravy se vyšplhaly na 3,1 milion korun. Částku financovalo město Brno.
17.01.2018 - 07:34
Vizualizace rozhledny Holedná Foto: Projekt Dáme na vás
Výzvu k podávání návrhů do druhého ročníku participativního rozpočtu statutárního města Brna schválili dnes radní. Podávat návrhy bude možné od 15. února do konce května 2018. Celková vyčleněná...
16.01.2018 - 16:50
Komentáře