Reklama
reklama

Muž našel v bankomatu 20 tisíc korun. Peníze nevrátil, hledá ho policie

Policisté ze Znojemska žádají veřejnost o pomoc při pátrání po muži, který je důvodně podezřelý ze zatajení nálezu finanční hotovosti. Když v polovině června přistoupil k bankomatu, našel v něm 20 tisíc korun. Nález peněz zatajil a nevrátil.

K trestnému činu mělo podle policistů dojít u bankomatu v obchodním domě na Jarošově ulici ve Znojmě. Tehdy si tam muž z Brna vybíral peníze. Z přístroje si však odebral pouze platební kartu. Hotovost dvacet tisíc korun tam v roztržitosti zanechal a odešel.

Toho ale využil zatím neznámý muž, který přistoupil k bankomatu o chvíli později a peníze si ponechal. Když se skutečný vlastník peněz k bankomatu vrátil, nic již nenašel. Muže ale zachytila kamera. „Pokud muže ze záznamu kamerového systému poznáte volejte linku 158,“ požádala mluvčí policie Lenka Drahokoupilová.  

Podle trestního zákoníku za zatajení věci pachateli hrozí až rok odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Komentáře