Reklama
reklama

Muž mával v obchodním centru sekerami, ohrožoval zákazníky a hodil je na strážníky

Naléhavě pomoct potřebovali včera odpoledne prodavači i zákazníci supermarketu ve Vídeňské ulici. Zaměstnanec bezpečnostní agentury volal na stráž níky, že po prodejně běhá muž se dvěma sekerami a ničí její vybavení.

Nejdříve dorazili na místo psovadi, kteří uviděli čtyřiadvacetiletého muže jak se sekerami v rukou ohrožoval zákazníky. Když mladík spatřil strážníky, rozběhl se proti nim, mával sekerami nad hlavou a navzdory opakovaným zákonným výzvám ke zklidnění po nich nakonec obě sekery hodil.

"Strážníci stihli uskočit, odvrátili další snahy o napadení a pomocí donucovacích prostředků agresivního muže zpacifikovali a nasadili mu pouta. Následně zajistili sekery, kontaktovali svědky a případ předali státní policii pro důvodné podezření ze spáchání hned několika trestných činů," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

K muži přivolali záchranáře, aby posoudili jeho zdravotní stav.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře