Reklama
reklama

Muž mával v obchodním centru sekerami, ohrožoval zákazníky a hodil je na strážníky

Naléhavě pomoct potřebovali včera odpoledne prodavači i zákazníci supermarketu ve Vídeňské ulici. Zaměstnanec bezpečnostní agentury volal na stráž níky, že po prodejně běhá muž se dvěma sekerami a ničí její vybavení.

Nejdříve dorazili na místo psovadi, kteří uviděli čtyřiadvacetiletého muže jak se sekerami v rukou ohrožoval zákazníky. Když mladík spatřil strážníky, rozběhl se proti nim, mával sekerami nad hlavou a navzdory opakovaným zákonným výzvám ke zklidnění po nich nakonec obě sekery hodil.

"Strážníci stihli uskočit, odvrátili další snahy o napadení a pomocí donucovacích prostředků agresivního muže zpacifikovali a nasadili mu pouta. Následně zajistili sekery, kontaktovali svědky a případ předali státní policii pro důvodné podezření ze spáchání hned několika trestných činů," uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

K muži přivolali záchranáře, aby posoudili jeho zdravotní stav.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře