Reklama
reklama

Muž, který ukradl kolo se schoval v koruně stromu v lužáneckém parku

Pozornost královopolské policejní hlídky si vysloužil pětačtyřicetiletý Brňan, který ve čtvrtek večer na neosvětleném kole projel křižovatkou na červenou navíc ještě po přechodu pro chodce. 

Policisté se jej proto rozhodli zkontrolovat. Na výzvu k zastavení cyklista nereagoval a snažil se hlídku setřást v lužáneckém parku. To se mu také díky tmě podařilo, ovšem zřejmě nepředpokládal, že se hlídka nevzdá. Po dvaceti minutách našli strážci zákona pohozené kolo v křoví a netrvalo dlouho a objevili i muže, který se schoval v koruně vzrostlého stromu. Jeho úkryt prozradily praskající větve. Muž nakonec reagoval na druhou výzvu a ze stromu slezl. S policisty už dále spolupracoval. Své poněkud netradiční jednání vysvětlil strachem z pokuty kvůli jízdě na červenou.  Jeho činy teď patřičně ohodnotí přestupková komise, policisty spíše zajímá, kde a jak přišel ke kolu, které bylo před dvěma týdny odcizeno v Žabovřeskách.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Podle dostupných údajů žije v České republice téměř třetina obyvatel v panelových domech. Blížíte-li se k velkoměstům, již z dálky vás ve většině případů vítá šedá náruč okrajových sídlišť. V žádném...
17.11.2017 - 09:15
Kniha Normalizační Brno
Den boje za svobodu a demokracii a Mezinárodní den studenstva připomene studentský průvod i výstava fotografií normalizačního Brna.
16.11.2017 - 16:43
Město převzalo vánoční strom
Vánoční strom, který každý rok zdobí náměstí Svobody, Brno opět převzalo od Bílovic nad Svitavou. Včera se uskutečnilo slavností předání 18 metrů vysokého smrku ztepilého. Byla přítomna i...
16.11.2017 - 07:58
Fotka klubu z roku 2014
Klub na ulici Leitnerova prošel stavebními úpravami. Z barové místnosti se stala kavárna a sál se rozšířil a zrekonstruoval. Zřizovatel chce z Leitnerky vytvořit kulturní centrum Starého Brna.
15.11.2017 - 14:19
Alkohol v Brně prodalo mladistvému 16 z 18 provozoven
Inspektoři České obchodní inspekce zkontrolovali osmnáct brněnských provozoven, zda mladistvým prodají alkohol. V šestnácti z nich nedodrželi zákon a alkohol prodali.
15.11.2017 - 07:58
Brněnští radní dnes schválili vybudování wellness v plaveckém stadionu za Lužánkami. Nabídne třeba sauny, vířivku nebo relaxační bazén.
14.11.2017 - 18:20
Komentáře