Reklama
reklama

Muž fackoval svou manželku, policisté ho vykázali z domu

Břeclavští policisté v pondělí zahájili úkony trestního řízení proti padesátiletému muži z Břeclavska, kterého podezřívají z trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Toho se měl opakovaně dopouštět na svojí manželce v místě společného bydliště.

Břeclav - Již v minulosti se na své manželce dopouštěl přestupků proti občanskému soužití, které policisté a následně přestupková komise v jejich obydlí řešili. Situace mezi nimi vygradovala nyní v pondělí dopoledne, kdy se žena opět stala terčem útoku agresivního manžela.

Fyzicky ji doma napadl několika fackami. Poté se s ní zamkl uvnitř domu, vzal jí klíče od domu a bránil jí opustit dům. Po ženiných urgencích jí vyhověl a na její žádosti odvezl k lékaři. Avšak také během jízdy ji ve vozidle dále fyzicky napadal a tahal za vlasy.

To už o situaci byli informováni policisté od rodinných příslušníků a po dvojici pátrali. Následně zasahující policisté zadrželi manžela před zdravotním střediskem, kde čekal na svoji ženu a eskortovali ho na služebnu.

S ohledem na předcházející útoky policisté důvodně předpokládali, že by agresor mohl ve svém jednání pokračovat a ohrozit na zdraví nebo životě svoji manželku.

Proto policisté využili svého oprávnění a násilného muže vykázali ze společného obydlí na dobu deseti dnů. V případě odsouzení za výše uvedený trestný čin by mohl být potrestán až čtyřletým odnětím svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Městské divadlo Brno se přidá k dalším brněnským divadelním budovám, které mění svůj vzhled k lepšímu. Během příštích dvou let získá i divadelní dům v Lidické ulici moderní tvář. Podle plánů vyjde...
25.09.2017 - 19:58
K dalšímu neštěstí na jihomoravských železničních tratích došlo dnes ráno v Brně.
25.09.2017 - 13:54
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Komentáře