Reklama
reklama

Muž fackoval svou manželku, policisté ho vykázali z domu

Břeclavští policisté v pondělí zahájili úkony trestního řízení proti padesátiletému muži z Břeclavska, kterého podezřívají z trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí. Toho se měl opakovaně dopouštět na svojí manželce v místě společného bydliště.

Břeclav - Již v minulosti se na své manželce dopouštěl přestupků proti občanskému soužití, které policisté a následně přestupková komise v jejich obydlí řešili. Situace mezi nimi vygradovala nyní v pondělí dopoledne, kdy se žena opět stala terčem útoku agresivního manžela.

Fyzicky ji doma napadl několika fackami. Poté se s ní zamkl uvnitř domu, vzal jí klíče od domu a bránil jí opustit dům. Po ženiných urgencích jí vyhověl a na její žádosti odvezl k lékaři. Avšak také během jízdy ji ve vozidle dále fyzicky napadal a tahal za vlasy.

To už o situaci byli informováni policisté od rodinných příslušníků a po dvojici pátrali. Následně zasahující policisté zadrželi manžela před zdravotním střediskem, kde čekal na svoji ženu a eskortovali ho na služebnu.

S ohledem na předcházející útoky policisté důvodně předpokládali, že by agresor mohl ve svém jednání pokračovat a ohrozit na zdraví nebo životě svoji manželku.

Proto policisté využili svého oprávnění a násilného muže vykázali ze společného obydlí na dobu deseti dnů. V případě odsouzení za výše uvedený trestný čin by mohl být potrestán až čtyřletým odnětím svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře