Reklama
reklama

Muž couval a srazil seniorku. Zraněná odmítla pomoc a odjela tramvají

Policisté hledají řidiče, který minulý týden ve středu, při couvání v Nádražní ulici porazil čtyřiasedmdesátiletou paní.  Ta odmítla jeho pomoc a odjela tramvají. Byla ovšem zraněná. „Žádáme druhého účastníka nehody a případně svědky o informace k nehodě,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková

Minulý týden ve středu dne 9. července 2014 v jedenáct hodin dopoledne v ulici Nádražní před lékárnou Dr. Max couval dosud neznámý řidič s osobním vozidlem a srazil chodkyni, která přecházela silnici směrem k nástupnímu ostrůvku tramvaje, mimo vyznačený přechod pro chodce.

 Řidič vystoupil z vozidla a šel ženě pomoci vstát. Žena mu řekla, že žádné zranění neutrpěla s tím, že nehodu nechce dále řešit. Řidič tedy z místa odjel. Čtyřiasedmdesátiletá seniorka odjela tramvají do Bystrce, ovšem po několika minutách nemohla z důvodu bolesti nohy vystoupit.  Sanitkou byla převezena do nemocnice, kde jí lékaři zjistili těžká zranění, se kterými musela být žena hospitalizovaná. Paní dodatečně také oznámila dopravní nehodu na policii.

Účastnice nehody si ovšem nepamatuje žádné údaje, které by mohly pomoci při vyšetřování události ani registrační značku ani typ vozidla. Dopravní policisté z tohoto důvodu žádají buď samotného řidiče automobilu, nebo další svědky nehody, aby poskytli informace na telefonním čísle 974 628 311, případně lze využít i tísňovou linku 158.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře