Reklama
reklama

Mladý řidič nezvládl předjíždění, auta se čelně srazila a pět lidí je zraněných

Dvě auta se čelně srazila na silnici nedaleko Tučap na Vyškovsku. Nehoda se stala v sobotu před desátou hodinou večer a pět lidí skončilo se zraněními v péči lékařů. Vše zavinil mladý řidič, který velmi neopatrně předjížděl.

Čtyřiadvacetiletý řidič jedoucí s osobním autem Peugeot 306 jel podle policie ve směru od Vyškova a začal předjíždět před ním jedoucí auto. Nestihl se po předjíždění zařadit zpět do svého jízdního pruhu a čelně se střetl s protijedoucím Opelem Astra.

Řidič i jeho spolujezdkyně z auta Peugeot vyvázli s lehkými zraněními. Lehké zranění měl i řidič a spolujezdec z Opelu Astra. Těžce se v něm však zranila sedmapadesátiletá žena.

„V Opelu byla zaklíněná spolujezdkyně a žena sedící na zadním sedadle. Hasiči obě ženy během deseti minut vyprostili hydraulickým zařízením a předali do plné péče posádce Zdravotnické záchranné služby, uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Nehodu policisté stále vyšetřují, dechové zkoušky naštěstí neprokázaly, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Další z brněnských obchodních domů čekají změny. V letošním roce své vlastníky již změnila Olympie a Nákupní centrum Královo Pole, od srpna má nového majitele i Tesco u hlavního nádraží na ulici...
23.09.2017 - 08:37
Komentáře