Reklama
reklama

Mladý řidič nezvládl předjíždění, auta se čelně srazila a pět lidí je zraněných

Dvě auta se čelně srazila na silnici nedaleko Tučap na Vyškovsku. Nehoda se stala v sobotu před desátou hodinou večer a pět lidí skončilo se zraněními v péči lékařů. Vše zavinil mladý řidič, který velmi neopatrně předjížděl.

Čtyřiadvacetiletý řidič jedoucí s osobním autem Peugeot 306 jel podle policie ve směru od Vyškova a začal předjíždět před ním jedoucí auto. Nestihl se po předjíždění zařadit zpět do svého jízdního pruhu a čelně se střetl s protijedoucím Opelem Astra.

Řidič i jeho spolujezdkyně z auta Peugeot vyvázli s lehkými zraněními. Lehké zranění měl i řidič a spolujezdec z Opelu Astra. Těžce se v něm však zranila sedmapadesátiletá žena.

„V Opelu byla zaklíněná spolujezdkyně a žena sedící na zadním sedadle. Hasiči obě ženy během deseti minut vyprostili hydraulickým zařízením a předali do plné péče posádce Zdravotnické záchranné služby, uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Nehodu policisté stále vyšetřují, dechové zkoušky naštěstí neprokázaly, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Záběr z videa Foto: Městská policie Brno
Čtyřiadvacetiletý cizinec se vloupal do domu v městské části Brno-střed. Policii zavolali obyvatelé domu, kteří slyšeli rány a báli se o svou bezpečnost. Lupič opustil byt až po hrozbou namířené...
16.03.2018 - 15:10
Šestice brněnských pedagogů získá ocenění Učitel roku 2018. Slavnostní předání ocenění se uskuteční při příležitosti Dne učitelů ve středu 28. března 2018 na Nové radnici.
16.03.2018 - 11:30
Ulici Hanácká čeká od dnešní osmé hodiny uzavírka. Z toho důvodu bude omezen průjezd veškeré dopravy ulicí Hanáckou v obou směrech. Rovněž zastávku Hanácká čeká přeložení. Uzavírka potrvá do...
16.03.2018 - 07:00
Divadlo žije. Bez ohledu na okolnosti. I tak by se dalo popsat inkluzivní taneční divadlo Kafkasia, které bude mít premiéru 14. dubna 2018 v Brně. Šestice tanečníků – včetně dvou s tělesných...
15.03.2018 - 22:15
Komentáře