Reklama
reklama

Mladý řidič nezvládl předjíždění, auta se čelně srazila a pět lidí je zraněných

Dvě auta se čelně srazila na silnici nedaleko Tučap na Vyškovsku. Nehoda se stala v sobotu před desátou hodinou večer a pět lidí skončilo se zraněními v péči lékařů. Vše zavinil mladý řidič, který velmi neopatrně předjížděl.

Čtyřiadvacetiletý řidič jedoucí s osobním autem Peugeot 306 jel podle policie ve směru od Vyškova a začal předjíždět před ním jedoucí auto. Nestihl se po předjíždění zařadit zpět do svého jízdního pruhu a čelně se střetl s protijedoucím Opelem Astra.

Řidič i jeho spolujezdkyně z auta Peugeot vyvázli s lehkými zraněními. Lehké zranění měl i řidič a spolujezdec z Opelu Astra. Těžce se v něm však zranila sedmapadesátiletá žena.

„V Opelu byla zaklíněná spolujezdkyně a žena sedící na zadním sedadle. Hasiči obě ženy během deseti minut vyprostili hydraulickým zařízením a předali do plné péče posádce Zdravotnické záchranné služby, uvedl mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

Nehodu policisté stále vyšetřují, dechové zkoušky naštěstí neprokázaly, že by řidiči byli pod vlivem alkoholu nebo jiných omamných látek.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Protihluková stěna Foto: DPMB
Obyvatelé Bystrce se dočkají rekonstrukce protihlukové stěny, která je má lépe ochránit před hlukem od projíždějících tramvají i aut. Investice vyjdou na 11 milionů korun.
25.09.2018 - 15:38
Zelný trh Foto: Centrum news
Užít si slavný německý pivní festival Oktoberfest mohou lidé i v Brně. Slavnosti bavorského piva a dobrého jídla se uskuteční již tradičně na Zelném trhu. Začne ve čtvrtek 27. září a potrvá až do...
25.09.2018 - 11:54
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Komentáře