Reklama
reklama

Mladý řidič dodávky přejel do protisměru. Byl prý unavený

K dopravní nehodě na silnici spojující Brno s Uherským Hradištěm vyjížděly v pondělí kolem desáté hodiny všechny záchranné složky. Poblíž obce Marefy došlo ke srážce tří vozidel.

Podle zatím zjištěných informací přejel mladý řidič dodávky směřující ze Slavkova na Bučovice do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem a poté čelně s osobním automobilem, který jel za ním. Pravděpodobnou příčinou přejetí do protisměru byla únava třiadvacetiletého šoféra dodávky. Toho transportoval vrtulník záchranné služby s předběžně těžkým zraněním do brněnské bohunické nemocnice. Jeho spolujezdec utrpěl lehké zranění. Stejně tak pětatřicetiletý řidič osobního vozidla. Provedené dechové zkoušky byly negativní, u těžce zraněného řidiče byl vzhledem k jeho zdravotnímu stavu zajištěn odběr krve.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře