Reklama
reklama

Mladý řidič dodávky přejel do protisměru. Byl prý unavený

K dopravní nehodě na silnici spojující Brno s Uherským Hradištěm vyjížděly v pondělí kolem desáté hodiny všechny záchranné složky. Poblíž obce Marefy došlo ke srážce tří vozidel.

Podle zatím zjištěných informací přejel mladý řidič dodávky směřující ze Slavkova na Bučovice do protisměru, kde se střetl s nákladním vozidlem a poté čelně s osobním automobilem, který jel za ním. Pravděpodobnou příčinou přejetí do protisměru byla únava třiadvacetiletého šoféra dodávky. Toho transportoval vrtulník záchranné služby s předběžně těžkým zraněním do brněnské bohunické nemocnice. Jeho spolujezdec utrpěl lehké zranění. Stejně tak pětatřicetiletý řidič osobního vozidla. Provedené dechové zkoušky byly negativní, u těžce zraněného řidiče byl vzhledem k jeho zdravotnímu stavu zajištěn odběr krve.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/Tomáš Varga
Větší slevy pro studenty a seniory při cestování vlakem a autobusem a pro všechny bez rozdílu věku možnost pořídit si měsíční „navazující šalinkartu“. Při efektivním užívání bude pro cestující téměř...
15.08.2018 - 09:00
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Komentáře