Reklama
reklama

Mladý muž z Rosicka se nesmířil s rozchodem se svojí partnerkou

S ukončeným mileneckým vztahem se nesmířil jedenadvacetiletý mladík z Rosicka. 

Svou již bývalou o dva roky mladší partnerku po rozchodu několik týdnů obtěžoval voláním na mobilní telefon a posíláním SMS zpráv. Dívce nepomohla ani změna telefonního čísla. Muž na ni vyčkával před jejím bydlištěm, vyhledával její společnost i v  přechodném bydlišti. V telefonátech do školy se vydával za jejího otce a zjišťoval informace o dívce. Když jej přítelkyně nadále odmítala, pomstil se jejímu příbuznému, kterému poničil lak na před domem zaparkovaném osobním automobilu. Mladík v místech, kudy přítelkyně pravidelně chodí, nasprejoval její jméno a toto doplnil hanlivým obrazcem. Stejně poničil i oplocení bytového domu, kde dívka bydlí. Řádění mladíka skončilo v minulých dnech, kdy nutně potřeboval cigarety. Vloupal se tedy do jedné z říčanských restaurací. Podcenil ale instalované bezpečnostní zařízení, takže byl na místě přistižen pracovníky bezpečnostní služby. Nyní je mladík stíhán za nebezpečné pronásledování, porušování domovní svobody, poškození cizí věci a krádež.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Komentáře