Reklama
reklama

Mladý muž z Brna se chtěl vyhnout vězení.

Vězení se pokoušel zvláštním způsobem vyhnout pětatřicetiletý muž z Brna. Za vydírání kamarádky skončil letos na jaře u soudu, kde si vysloužil dvouletý pobyt za mřížemi. 

Muži přišla délka trestu nepřiměřená a tak napsal dopis, ve kterém vyjadřuje svůj nesouhlas, který ovšem neměl žádný právní účinek. Soud tedy muže opětovně vyzval k okamžitému nástupu do výkonu trestu. Odsouzený se chtěl pobytu za mřížemi za každou cenu vyhnout a tak dostal nápad a patrně si myslel, že dobrý.  Z emailové adresy svého bratra, za kterého se vydával, napsal na soud zprávu, že nemůže nastoupit do vězení, protože je mrtev. Plán ovšem dál nedomyslel. Do místa trvalého bydliště si pro něj přijela hlídka a muž tak putoval rovnou do věznice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře