Reklama
reklama

Mladý muž z Brna se chtěl vyhnout vězení.

Vězení se pokoušel zvláštním způsobem vyhnout pětatřicetiletý muž z Brna. Za vydírání kamarádky skončil letos na jaře u soudu, kde si vysloužil dvouletý pobyt za mřížemi. 

Muži přišla délka trestu nepřiměřená a tak napsal dopis, ve kterém vyjadřuje svůj nesouhlas, který ovšem neměl žádný právní účinek. Soud tedy muže opětovně vyzval k okamžitému nástupu do výkonu trestu. Odsouzený se chtěl pobytu za mřížemi za každou cenu vyhnout a tak dostal nápad a patrně si myslel, že dobrý.  Z emailové adresy svého bratra, za kterého se vydával, napsal na soud zprávu, že nemůže nastoupit do vězení, protože je mrtev. Plán ovšem dál nedomyslel. Do místa trvalého bydliště si pro něj přijela hlídka a muž tak putoval rovnou do věznice.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře