Reklama
reklama

Mladík ukradl autosoučástky, aby mohl hrát na automatech

Policisté dopadli o víkendu třiadvacetiletého mladíka, který v Rousínově ukradl autosoučástky v hodnotě přes dvacet tisíc korun. Honem je odvezl do sběru a poté vyrazil hrát na automaty. 

Mladého nenechavce zlákala o víkendu v Rousínově příležitost rychle sehnaných peněz v podobě autosoučástek, které měl jejich majitel položené před garáží v zadní části domu. Třiadvacetiletý zloděj si přivezl kolečko a naložil na něj poloosy, chladič a další součástky v hodnotě přes dvacet tisíc korun. Část kořisti odvezl do sběrného dvora, kde utržil za ukradené věci pouze zlomek jejich hodnoty. Mladík byl přesto spokojen a vyrazil si zahrát na automaty, kde o všechny peníze přišel.  

V herně ho také vyškovští policisté ještě týž den zastihli a mladý zloděj se ke krádeži přiznal. Jak policisté v následujícím období zjistili, nejednalo se o žádného nováčka. Mladík měl již v minulosti s krádežemi i vězením zkušenosti, což trestní zákoník hodnotí až tříletým trestem odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Smrtelná dopravní nehoda se udála dnes ve Vranovicích. Šestaosmdesátiletý řidič osobního auta tam před polednem nedal na křižovatce přednost a srazil se s projíždějící dodávkou. Šofér osobního...
14.08.2018 - 16:09
Festival Foto: MMB
Lotyšská akordeonistka Ksenija Sidorova v doprovodu Filharmonie Brno zahájí v úterý 14. srpna na hradním nádvoří Mezinárodní hudební festival Špilberk. Do 24. srpna uslyší publikum pod širým nebem...
14.08.2018 - 06:30
Osmdesát dopravních nehod. Takové číslo evidují policisté v Jihomoravském kraji za první měsíc prázdnin v souvislosti s cyklisty. To je oproti loňskému červenci o 32 více.
13.08.2018 - 19:51
Přístaviště Bystrc až hrad Veveří. Tak vypadá trasa lodí na Brněnské přehradě, které od dnešního dne fungují v omezeném provozu. Důvodem je nízká hladina vody.
13.08.2018 - 18:08
Hrob Leoše Janáčka Foto: MMB
Dvanáctého srpna roku 1928 zemřel Leoš Janáček. Devadesátileté výročí jeho smrti si včera lidé připomněli na brněnském Ústředním hřbitově, kde je skladatel na čestném místě pohřbený.
13.08.2018 - 06:00
Včera před desátou hodinou večer přijali záchranáři oznámení, že ve vodní nádrži Nové Mlýny se topí mladý muž.
12.08.2018 - 19:56
Komentáře