Reklama
reklama

Mladík ukradl autosoučástky, aby mohl hrát na automatech

Policisté dopadli o víkendu třiadvacetiletého mladíka, který v Rousínově ukradl autosoučástky v hodnotě přes dvacet tisíc korun. Honem je odvezl do sběru a poté vyrazil hrát na automaty. 

Mladého nenechavce zlákala o víkendu v Rousínově příležitost rychle sehnaných peněz v podobě autosoučástek, které měl jejich majitel položené před garáží v zadní části domu. Třiadvacetiletý zloděj si přivezl kolečko a naložil na něj poloosy, chladič a další součástky v hodnotě přes dvacet tisíc korun. Část kořisti odvezl do sběrného dvora, kde utržil za ukradené věci pouze zlomek jejich hodnoty. Mladík byl přesto spokojen a vyrazil si zahrát na automaty, kde o všechny peníze přišel.  

V herně ho také vyškovští policisté ještě týž den zastihli a mladý zloděj se ke krádeži přiznal. Jak policisté v následujícím období zjistili, nejednalo se o žádného nováčka. Mladík měl již v minulosti s krádežemi i vězením zkušenosti, což trestní zákoník hodnotí až tříletým trestem odnětí svobody.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře