Reklama
reklama

Mladík údajně poškodil skleněné dveře supermarketu

O údajně záměrném poškození dveří supermarketu v ulici Bělohorská, které měli mít v úterý večer na svědomí dva mladíci, informoval strážníky telefonicky personál prodejny. 

Když pak přivolaná autohlídka zahlédla u nedalekých tramvajových kolejí utíkat dva mladé muže, vydala se ihned za nimi. Jednoho z nich po pár metrech dostihla a vzápětí i přítomný pracovník prodejny potvrdil, že čtyřiadvacetiletý muž je skutečně jedním z pachatelů poškození dveří. Vzhledem k hodnotě vzniklé škody pak strážníci předali mladíka pro podezření ze spáchání trestného činu republikovým policistům. 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Chodíme po městě každý den, ale málokdy se zastavíme a rozhlédneme se kolem sebe. Brněnské budovy přitom nabízí úžasnou architekturu, která je často opěvována pouze turisty, kteří se na rozdíl od nás...
18.03.2018 - 08:40
Pořídili jste si nové bydlení a nyní přemýšlíte jak vybavit interiéry tak, aby byly nadčasové i funkční? Nebo přemýšlíte nad renovací a zkvalitněním svého domova současného? Ústředním bodem, který...
17.03.2018 - 11:57
Zájem o nemovitosti v jihomoravské metropoli stále roste a na stoupající poptávku reagují i ceny. Ty dosahují svého maxima. Zdá se, že se ale bytu chtivým Brňanům blýská na lepší časy.
17.03.2018 - 09:34
Komentáře