Reklama
reklama

Mladík se v centru Brna pokusil o znásilnění. Ženě roztrhl oblečení a osahával ji

Brněnská police dnes zadržela v centru města pětadvacetiletého muže, který je podezřelý z pokusu o znásilnění. U nádraží na Benešově ulici mladík oslovil ženu, posléze jí dělal nemravné návrhy, osahával ji a natrhl jí šaty. Při cestě s policisty na výslech žena poznala pachatele. Muž skončil ve vazbě a hrozí mu až deset let vězení.

Mladík oslovil čtyřiatřicetiletou ženu, která do Brna přijela na služební cestu, s prosbou o peníze a cigaretu, zároveň jí i nabídl, že jí doprovodí. Přestože žena odmítla, mladík ji pronásledoval až do tramvaje, kde jí začal dělat nevhodné návrhy. Posléze začal být agresivní a ženu osahával.

Oběť v šoku utekla pryč a svůj zážitek téměř po hodině nahlásila policistům. Ti s ní záměrně zamířili na výslech právě přes místo, kde došlo k činu. Žena zde skutečně násilníka, který se mezitím převléknul, spatřila a policisté muže na místě ihned zadrželi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Chládek vyhledávají kvůli vysokým teplotám nejen lidé, ale také zvířata. Ta dokážou být nezvykle urputná, jak se ve středu odpoledne přesvědčili strážníci vyslaní do bytu v Králově Poli.
18.08.2018 - 07:26
Komentáře