Reklama
reklama

Mladík se málem otrávil karmou. Hrozí mu vězení, měl doma stan s konopím

Další domácí pěstírnu konopí objevili v těchto dnech naprosto náhodně brněnští policisté. Do jeho bytu přivolala hasiče a lékaře přítelkyně osmadvacetiletého mladíka s tím, že se muž otrávil plynem z karmy. Při záchraně jeho života ale hasičům padly do oka rostliny marihuany.

Muž bydlel v ulici Tuřanka a jeho přítelkyně mu zcela jistě zachránila život. To, že přítel bude muset pravděpodobně nějaký čas strávit za mřížemi, už žena netušila. Při zákroku v bytě hasičům padl do oka stan se vzrostlými rostlinami. „Další práce se chopili kriminalisté Toxi týmu. Zajistili devět, přes metr dlouhých, rostlin marihuany a provedli další šetření,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Mladík naštěstí otravu přežil, ale za přečin nedovolené pěstování rostlin obsahující omamnou nebo psychotropní látku mu nyní může hrozit i půlroční vězení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře