Reklama
reklama

Mladík se chtěl vyfotit na střeše vagónu, dráty vedení ho vážně popálily

Na nádraží Brno – Dolní nádraží došlo k vážnému úrazu. Šestnáctiletý mladík se fotil na střeše vagónu a zavadil o vedení nad sebou. S vážnými popáleninami a zraněními skončil v nemocnici.

Dvojice šestnáctiletých mladíků přijela na motocyklech k odstaveným nákladním vagonům v železniční stanici Brno-Dolní nádraží. Snaha jednoho z nich pořídit pro přítelkyni fotografii na střeše vozu ale neskončila dobře. To, jestli si mladý muž nevšiml, že je nad vozem trakční vedení, nebo nebezpečí ignoroval, prověřují policisté. Každopádně po zásahu elektrickým proudem utrpěl závažné popáleniny a při pádu si ještě přivodil další zranění. Těžce zraněný skončil v nemocnici. Jeho kamarád, který  mu ještě stihl přivolat sanitku, byl po nepříjemném zážitku ve špatném psychickém stavu a rovněž o něj se museli postarat lékaři. Policisté zajistili motocykl a přijeli také pro zákonné zástupce nezraněného mladíka.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře