Reklama
reklama

Mladíci ukradli dřevěnou kozu z betlému na náměstí Svobody

Dva mladíky odnášející z betlému na náměstí Svobody dřevěnou sochu kozy viděl v pondělí ráno muž, pracující na nedalekém prostranství.

Muži ihned poté nastoupili s odcizenou sochou do tramvaje číslo dvě a odjeli směrem na Malinovského náměstí.

Zde už na ně čekala hlídka, které dvaadvacetiletý mladík i jeho šestadvacetiletý kamarád nejprve krádež zapírali s argumentem, že kozu vyřezali sami. Když však zjistili, že jejich čin měl na náměstí svědky, krádež přiznali s vysvětlením, že chtěli, aby ve městě byla nějaká legrace.

Strážníci tedy vše zdokumentovali, dřevěné zvíře vrátili na původní místo a případ předali do správního řízení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
V parku na Kraví hoře čekalo dnes v noci na policistu překvapení. V nastartovaném autě seděl muž v bezvědomí. Zřejmě se pokoušel o sebevraždu.
17.08.2017 - 13:47
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Komentáře