Reklama
reklama

Mezi sedadly vezl řidič marihuanu. Sám si před jízdou dal dávku pervitinu

Zajímavý náklad v zastaveném osobním autě objevili v těchto dnech policisté z Brna. V noci zastavili  v Bosonohách projíždějící Ford Eskort s převozními registračními značkami. Mezi sedadly v autě vezl řidič marihuanu a sám si před jízdou dal dávku pervitinu.

Policisté se rozhodli řidiče jen zkontrolovat a případně ho upozornit na omezenou platnost značek. Intuice policistů, že něco není v pořádku, se ukázala jako správná. „Již při prvním pohledu na muže za volantem bylo zřejmé, že je ovlivněn omamnými látkami, což záhy potvrdil i pozitivní test na přítomnost drog. K užití pervitinu se devětadvacetiletý řidič i doznal,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Kromě zfetovaného muže jely v autě ještě další čtyři osoby a mezi předními sedadly byla igelitová taška s větším množstvím marihuany. Při kontrole auta pak policisté našli také několik injekčních stříkaček a plynovou pistoli. Mladý řidič tedy putoval na služebnu, kde měl dále co vysvětlovat kriminalistům.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Nové hřiště Foto: MMB
V brněnských Medlánkách vzniklo nové hřiště pro děti. Vzniklo díky participačnímu projektu, který umožnil občanům vymyslet si vlastní nápady pro Brno. Hřiště se jmenuje Dobrodružná halda podle...
21.09.2018 - 06:00
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Komentáře