Reklama
reklama

Mezi garážemi sáhl ženě do rozkroku, dostal ránu kabelkou a se smíchem utekl

Na dopolední cestu domů o prázdninách nebude dlouho v dobrém vzpomínat třiadvacetiletá žena. Přepadl ji muž, kterého nerozhodil jej ani úder kabelkou.

Že před ní ze zastávky trolejbusu ve Šlapanicích jde asi čtyřicetiletý muž, ženu zvlášť nezneklidňovalo. Když ale došla do odlehlého prostoru garáží za železničním přejezdem, muž zpomalil a posléze zastavil. „Ve chvíli, kdy žena kolem muže procházela, tak k ní přistoupil a sáhl jí do rozkroku. Šokovaná žena začala křičet a praštila agresora kabelkou,“ uvedla mluvčí policie Andrea Straková.

Muž se sice lekl, ale se smíchem z místa zmizel. Po příchodu domů pak žena incident nahlásila na policii.

Kriminalistům se agresora podařilo po několika týdnech vypátrat. Třiačtyřicetiletý muž, spíše podivín, se k napadení ženy přiznal. Nyní je stíhaný pro výtržnictví. V průběhu dalšího vyšetřování pak musí také spočítat s odborným posouzením zdravotního a duševního stavu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře