Reklama
reklama

Maskovaný muž přepadl v Brně večerku. Policisté ho dopadli do dvaceti minut

Brněnští policisté si mohou na své konto připsat další úspěch. Minulý týden dopadli třiatřicetiletého muže podezřelého z loupežného přepadení večerky v ulici Černého.

Muž maskovaný kuklou vstoupil do prodejny, v jedné ruce držel zbraň a v druhé igelitovou tašku. Po prodavači požadoval peníze s výhružkou, že pokud mu je nevydá, tak ho zastřelí. Muž za pultem lupiči dal z pokladny devět tisíc korun. Pachatel ovšem chtěl více peněz a prodavače udeřil do hlavy. Poškozenému se následně podařilo chytit muže za ruku a vytrhnout mu zbraň. Lupič vyběhl z obchodu a dal se na útěk. Hlídka ho však na základě popisu vypátrala během dvaceti minut před domem v ulici Šťouračově. Muž, který je aktuálně v podmínce za jinou trestnou činnost tvrdil, že si šel zaběhat. Policistům se snažil i namluvit, že má u sebe devět tisíc korun, protože po běhu hodlá jít pít s kamarádem. Těžko ovšem bude vysvětlovat výsledky expertízy, která prokázala, že manipuloval se zbraní, se kterou bylo spácháno loupežné přepadení. Za jeho jednání mu nyní hrozí až desetileté vězení.

Autor: 
admin
Aktuálně
Větší část lavičky na trolejbusové zastávce zabrala dívka, které si strážníci všimli ve čtvrtek večer v Černých Polích.
17.02.2018 - 07:48
Dálnice D1 Foto: Centrum news
U kulatého stolu se dnes sešel ministr dopravy Dan Ťok s představiteli Jihomoravského kraje v čele s hejtmanem Bohumilem Šimkem. Zúčastnil se i brněnský primátor Petr Vokřál. Hlavním tématem byla...
16.02.2018 - 14:25
Ilustrační foto, policie Foto: Centrum news / Tomáš Varga
Zákazníkovi cykloprodejny v centru města ukradl zloděj kolo, které nechal stát nezamčené. Přivolaní strážníci ohlásili případ svým kolegům a za čtvrt hodiny se zloděj i s kolem našel.
16.02.2018 - 07:54
K dopravní nehodě ve východní části města vyjížděli dnes kolem půl jedné ráno brněnští strážníci.
15.02.2018 - 18:46
Stany záchranářů Foto: ZZS JMK
Olympijský park na výstavišti plný různých sportů s sebou přináší i drobná zranění. Hned první týden stihli záchranáři ošetřit téměř dvacítku pacientů.
15.02.2018 - 11:45
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Pes, který utekl majitelce do psího výběhu, pomohl policii s odhalením osoby v pátrání. Majitelka zatoulaného psa jej našla u strážníků, kteří si ověřili totožnost ženy. Ukázalo se, že právě...
15.02.2018 - 07:48
Komentáře