Reklama
reklama

Kvůli pětikoruně za záchod zdemoloval muž restauraci a napadl cyklistu

Dvaadvacetiletou servírku restaurace v Mariánském údolí a poté i projíždějícího cyklistu napadl šestatřicetiletý muž se svou stejně starou známou. Rozmíška prý vznikla kvůli pouhé pětikoruně, kterou mladá žena hostům naúčtovala za použití toalety.

Když jim servírka částku odmítla vrátit, nejprve ji prý uráželi a muž pak začal v restauraci rozbíjet sklenice a další nádobí. Poté dívku odstrčil a oba podezřelí obešli. Rychlé pátrání strážníků po agresivní dvojici přineslo nečekaný výsledek. "Když hlídka dvojici našla, obrátili se na ni státní policisté, podle kterých podezřelí po odchodu z restaurace fyzicky napadli cyklistu. Strážníci a policisté se s dvojicí přesunuli zpět do restaurace, kde servírka potvrdila, že se skutečně jedná o agresivní návštěvníky," popsal incident a jeho řešení mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

Dvojice vzhledem k silné podnapilosti skončila na záchytce. Muž i žena jsou podezřelí ze spáchání přestupku proti majetku. Vyslechnutí budou i  v záležitosti napadení cyklisty.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře