Reklama
reklama

Kvůli pětikoruně za záchod zdemoloval muž restauraci a napadl cyklistu

Dvaadvacetiletou servírku restaurace v Mariánském údolí a poté i projíždějícího cyklistu napadl šestatřicetiletý muž se svou stejně starou známou. Rozmíška prý vznikla kvůli pouhé pětikoruně, kterou mladá žena hostům naúčtovala za použití toalety.

Když jim servírka částku odmítla vrátit, nejprve ji prý uráželi a muž pak začal v restauraci rozbíjet sklenice a další nádobí. Poté dívku odstrčil a oba podezřelí obešli. Rychlé pátrání strážníků po agresivní dvojici přineslo nečekaný výsledek. "Když hlídka dvojici našla, obrátili se na ni státní policisté, podle kterých podezřelí po odchodu z restaurace fyzicky napadli cyklistu. Strážníci a policisté se s dvojicí přesunuli zpět do restaurace, kde servírka potvrdila, že se skutečně jedná o agresivní návštěvníky," popsal incident a jeho řešení mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

Dvojice vzhledem k silné podnapilosti skončila na záchytce. Muž i žena jsou podezřelí ze spáchání přestupku proti majetku. Vyslechnutí budou i  v záležitosti napadení cyklisty.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Řidič auta najel na vyvýšený obrubník Foto: PČR JMK
V neděli nad ránem přijali strážníci oznámení od náhodného svědka, že v Hodoníně havarovalo auto najetím na vyvýšený ostrůvek a jeho řidič uvnitř auta spí. Když se nejbližší policejní hlídka blížila...
25.09.2018 - 07:42
Následky vichřice Foto: HZS JMK
Od včerejší dvacáté do dnešní sedmnácté hodiny řešili hasiči, v souvislosti se silným větrem, téměř sedm desítek událostí. Převážně odstraňovali spadlé stromy a zlomené větve.
24.09.2018 - 18:45
Bike and Run festival. Novinka, která zahrnovala prestižní Cannondale MTB Kritérium a Noční běh 5,10 mil Brnem, přilákala téměř pět set závodníků. Podzimní počasí přálo bajkerům i běžcům všech...
24.09.2018 - 11:45
V pátek 21.9. odstartovalo finále 8. ročníku Ankety Dobrovolní hasiči roku, do kterého postupuje 25 jednotek a 25 sborů dobrovolných hasičů ze všech krajů České republiky. Finalisty nominovala...
24.09.2018 - 08:13
Už to bude téměř měsíc, kdy se silnice v brněnském středu zahalily do modré barvy. Jak se vede modrým zónám a jak funguje rezidentní parkování v reálu?
23.09.2018 - 18:18
K neobvyklému obyvateli řeky Svitavy vyrazili v pátek dopoledne strážníci do Tkalcovské ulice.
23.09.2018 - 08:54
Komentáře