Reklama
reklama

Kriminalistům se podařilo objasnit březnové případy vloupání do vozidel

Kriminalistům z Komárova se v těchto dnech podařilo objasnit starší případy vloupání do vozidel. Podezřelým je sedmadvacetiletý muž z Brna, který se obdobné trestné činnosti věnoval již v minulosti a právě si odpykává trest ve vězení. 

Jak nyní vyšlo najevo z provedené expertízy, tak má  mít na svědomí i tři případy vloupání do vozidel z března letošního roku. V ulici Zderadově rozbil okénko u dvou zaparkovaných osobních automobilů, které prohledal. Z jednoho vozu nic neodcizil a z druhého vzal sluneční brýle. Ve stejný den se obdobným způsobem ještě vloupal do vozidla v ulici Cyrilské, odkud vzal flash disk. Celkem tak způsobil odcizením a zejména poškozením vozidel škodu přes deset tisíc korun. Podezřelý se při vloupání poranil a zanechal na místě krevní stopy, díky kterým se mladíka podařilo ustanovit. Za trestné činy krádež a poškození cizí věci nyní muži hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře