Reklama
reklama

Kriminalisté pátrají po pachatelce loupeže. Zachytila ji bezpečnostní kamera.

Brněnští kriminalisté, kteří se věnují objasňování násilné trestné činnosti, v těchto dnech pátrají po ženě, podezřelé z loupežného přepadení.

K události došlo koncem listopadu v dopoledních hodinách v ulici Pekařské. Třiašedesátiletou paní oslovila na ulici neznámá žena a nabízela ji kosmetiku. Paní ji několikrát odmítla, ale nemohla se jí zbavit. Následně ji dotěrná žena uchopila silně za zápěstí a požadovala zlatý prstýnek, který měla starší dáma na malíčku. Při tom vyhrožovala, že jinak na ni pošle manžela, který ji zbije. Přepadená křičela o pomoc a snažila se ze sevření marně vymanit. Pachatelce se nakonec podařilo ženě prstýnek z prstu stáhnout a z místa utekla. Poškozená naštěstí neutrpěla žádné zranění, ale přišla tak o památeční prsten v hodnotě asi dva a půl tisíce korun.

Popis pachatelky:

  • žena snědé pleti
  • věk kolem 30 – 35 let
  • výška asi 165 cm
  • dlouhé tmavé lasy stažené do culíku
  • na sobě měla černou bundu, modré rifle a černé kozačky
Autor: 
redakce
Aktuálně
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Komentáře