Reklama
reklama

Kriminalisté dopadli vraha, který ubil kamaráda sekyrou

Během pouhého týdne se jihomoravským kriminalistům podařilo objasnit vraždu teprve dvaadvacetiletého mladíka, ke které došlo v pátek 5. 12. v centru Brna.

V bytě na Grmelově ulici jej bez známek života našla jeho příbuzná. Policisté ihned začali zjišťovat veškeré informace, které by mohly vést k dopadení pachatele. Jejich úsilí slavilo úspěch už týden po spáchání skutku. Zadrželi sedmadvacetiletého mladíka z Brna, který se s poškozeným znal.

V osudné ráno přišel do jeho bytu a po hádce o dlužnou částku v řádu stokorun vzal z předsíně sekeru a mladíka ubil několika ranami do hlavy a dalších částí těla. Po brutálním útoku se snažil zamést stopy, přesto jej kriminalisté vypátrali a zadrželi.

Vyšetřovatel jej obvinil ze zvlášť závažného zločinu vraždy, za který mu v tomto případě (kdy se skutku dopustil zvlášť trýznivým způsobem a pro majetkový prospěch) hrozí trest odnětí svobody až na doživotí. Mladík, který dosud nebyl trestaný a k vraždě se přiznal, je stíhaný vazebně.   

 

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře