Reklama
reklama

Kradl a ochrance supermarketu hrozil použitými injekčními stříkačkami

Použitými aplikačními jehlami údajně vyhrožoval pětadvacetiletý slovensky hovořící muž v supermarketu v centru Brna, když ho s nezaplaceným zbožím zastavil pracovník bezpečnostní agentury. Policisté případ šetřili na Malinovského náměstí dnes před osmou hodinou ráno. 

Protože podezřelý muž nastoupil do jedné z tramvají, hledali ho i přesunuli v Nádražní ulici. "Mladíka pak zahlédli na ulici před hlavním nádražím, a protože se dal na útěk, začali ho okamžitě pronásledovat. Muž podchodem proběhl až na druhé nástupiště, kde se pokusil ukrýt v přistaveném vlaku. Protože opakovaně nereagoval na zákonné výzvy k zastavení, strážníci po jeho dopadení použili donucovací prostředky a nasadili mu služební pouta," popsal zásah mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

U muže našli pět kusů použitých injekčních stříkaček a nedaleko místa zadržení ležely také odhozené plechovky ze supermarketu. Mladík je důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Mladá dívka z Hodonínska se stala obětí vydírání. Nejprve jí kamarád vyhrožoval tím, že pokud mu dívka nepošle nahé fotky, vyzradí jejich občasný intimní vztah. Žádal si jich ale víc a víc.
23.03.2018 - 12:07
Komplikace v městské hromadné dopravě způsobí výluka v ulici Vídeňská, kde se budou opravovat koleje. Výluka začíná dnes 23. března v 23:30 a potrvá do ukončení prací, které dopravní podnik města...
23.03.2018 - 07:40
Aplikace o zeleni, městský mobiliář či interaktivní mapa dopravních nehod. To jsou jen příklady dat, která mohou Brňané nově čerpat či sdílet z veřejnosti přístupnému portálu data.brno.cz.
22.03.2018 - 19:00
Zhasnutí hradu Špilberk, Nové radnice a obelisku v Denisových sadech. Takovým způsobem se Brno v sobotu 24. března ve 20:30 připojí k Hodině Země 2018. Brněnské dominanty zůstanou po tmě jednu hodinu.
22.03.2018 - 16:25
Auta na zákazu zastavení Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Není složité narazit v Brně na řidiče, kteří nedodržují dopravní předpisy. Někteří si dokonce pletou značku zákazu zastavení se značkou parkoviště.
22.03.2018 - 10:29
Rodina, která využila šance na nový domov Foto: B. Kleinhamplová
Prodloužení nájemní smlouvy bylo v březnu schváleno čtyřicáté rodině, která se účastní projektu Rapid Re-Housing. Byla tak překonána úspěšnost 80 procent v udržení bydlení, kterou si Brno před...
22.03.2018 - 07:25
Komentáře