Reklama
reklama

Kradl a ochrance supermarketu hrozil použitými injekčními stříkačkami

Použitými aplikačními jehlami údajně vyhrožoval pětadvacetiletý slovensky hovořící muž v supermarketu v centru Brna, když ho s nezaplaceným zbožím zastavil pracovník bezpečnostní agentury. Policisté případ šetřili na Malinovského náměstí dnes před osmou hodinou ráno. 

Protože podezřelý muž nastoupil do jedné z tramvají, hledali ho i přesunuli v Nádražní ulici. "Mladíka pak zahlédli na ulici před hlavním nádražím, a protože se dal na útěk, začali ho okamžitě pronásledovat. Muž podchodem proběhl až na druhé nástupiště, kde se pokusil ukrýt v přistaveném vlaku. Protože opakovaně nereagoval na zákonné výzvy k zastavení, strážníci po jeho dopadení použili donucovací prostředky a nasadili mu služební pouta," popsal zásah mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

 

U muže našli pět kusů použitých injekčních stříkaček a nedaleko místa zadržení ležely také odhozené plechovky ze supermarketu. Mladík je důvodně podezřelý ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Janáčkovo kulturní centrum Foto: MMB, Konior Studio
Patrně nejlepší koncertní sál ve střední Evropě. Tak se mluví o Janáčkově kulturním centru s kapacitou třináct set lidí a dvě stě místnostmi.Projekční tým v pátek představil návrh centra, které by...
17.09.2018 - 07:00
Komentáře