Reklama
reklama

Kevin Dahlgren v Americe tvrdí: "Byl jsem běhat a příbuzné jsem našel už mrtvé"

Kevina Dahlgrena, který je podezřelý z vraždy čtyř lidí v Brně-Ivanovicích, čeká ve čtvrtek další stání u soudu – tentokrát se bude rozhodovat o tom, zda bude propuštěn na kauci po dobu, než se rozhodne o jeho případném vydání do České republiky. Česká televize získala v Americe výpovědi sousedů a známých o tom, jaký byl Dahlgrem jako malý a jak tragickou událost v Brně popisuje on.

Rodinný přítel Garym O'Dellem žije přímo naproti domu, v němž Dahlgrenovi ještě před pár lety bydleli. Mladík podle něj svým rodičům vylíčil sled událostí tragického dne a noci jinak, než ho dosud popisují česká média. "Kevin si byl podle všeho zaběhat, přišel domů a zjistil, co se stalo. K smrti ho to vyděsilo. Bál se i o svůj život. Viděl tragicky zavražděné lidi, které miloval, bál se. Snažil se dostat pryč co nejrychleji, protože měl strach o svůj život," popsal rodinný přítel.

 

Jako o bezproblémovém mladíkovi o Dahlgrenovi hovoří dívka, která ho jako malého hlídala. "Nikdy jsem neviděla žádný moment, kdy bych si řekla, že má nějaké problémy nebo něco, co by naznačilo, že by to mohl provést. Nikdy jsem nic takového neviděla. Nikdy," zdůraznila Shauna Seymourová. 

 

Obě rodiny prý k sobě měly blízko. "Kevin tu rodinu miloval. Byli tady, několikrát pobývali u Dahlgrenových. Kevin i jeho máma zase byli za nimi v Brně. Kevin měl hrozně rád jejich kluky," tvrdil O'Dell.

 

Při vydání Dahlgrena do České republiky může podle právníků žádost o jeho vydání mohla ztroskotat na drobnostech - třeba na tom, že zavražděná Veronika nebyla tetou Kevina Dahlgrena, jak tvrdila policie, ale jeho sestřenicí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře