Reklama
reklama

Kevin Dahlgren v Americe tvrdí: "Byl jsem běhat a příbuzné jsem našel už mrtvé"

Kevina Dahlgrena, který je podezřelý z vraždy čtyř lidí v Brně-Ivanovicích, čeká ve čtvrtek další stání u soudu – tentokrát se bude rozhodovat o tom, zda bude propuštěn na kauci po dobu, než se rozhodne o jeho případném vydání do České republiky. Česká televize získala v Americe výpovědi sousedů a známých o tom, jaký byl Dahlgrem jako malý a jak tragickou událost v Brně popisuje on.

Rodinný přítel Garym O'Dellem žije přímo naproti domu, v němž Dahlgrenovi ještě před pár lety bydleli. Mladík podle něj svým rodičům vylíčil sled událostí tragického dne a noci jinak, než ho dosud popisují česká média. "Kevin si byl podle všeho zaběhat, přišel domů a zjistil, co se stalo. K smrti ho to vyděsilo. Bál se i o svůj život. Viděl tragicky zavražděné lidi, které miloval, bál se. Snažil se dostat pryč co nejrychleji, protože měl strach o svůj život," popsal rodinný přítel.

 

Jako o bezproblémovém mladíkovi o Dahlgrenovi hovoří dívka, která ho jako malého hlídala. "Nikdy jsem neviděla žádný moment, kdy bych si řekla, že má nějaké problémy nebo něco, co by naznačilo, že by to mohl provést. Nikdy jsem nic takového neviděla. Nikdy," zdůraznila Shauna Seymourová. 

 

Obě rodiny prý k sobě měly blízko. "Kevin tu rodinu miloval. Byli tady, několikrát pobývali u Dahlgrenových. Kevin i jeho máma zase byli za nimi v Brně. Kevin měl hrozně rád jejich kluky," tvrdil O'Dell.

 

Při vydání Dahlgrena do České republiky může podle právníků žádost o jeho vydání mohla ztroskotat na drobnostech - třeba na tom, že zavražděná Veronika nebyla tetou Kevina Dahlgrena, jak tvrdila policie, ale jeho sestřenicí.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře