Reklama
reklama

Kapli v Bohunicích posprejoval muž nesmyslnými obrazci, strážníci jej ještě na místě dopadli

Na bohunické kapli svatého Cyrila a Metoděje se v noci na dnešek objevily nesmyslné čmáranice a klikyháky. Podle svědectví z linky 156 je tam těsně po půlnoci nasprejoval mladý muž, který se maskoval černým kabátem a po dokončení výtvoru se opřel o stěnu kapličky a zapálil si cigaretu. 

Oznámení jela ihned prověřit nejbližší hlídka městské policie, která podezřelého na místě skutečně našla. Jednatřicetiletý muž se po spatření jednoho ze strážníků pokusil o útěk, doběhl ale pouze ke druhému členovi hlídky, jenž přišel ke kapličce z opačné strany.

Aby hlídka zabránila dalším pokusům o útěk, muže spoutala a přivolala k němu státní policisty. Před jejich příjezdem strážníci našli u podezřelého sedm barevných sprejů a na fasádě objektu čerstvě vytvořené obrazce bez jakéhokoli hlubšího významu. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Po více než dvouleté pauze se mnohonásobný držitel Ceny Anděl, Dan Bárta, chystá společně s kapelou ILLUSTRATOSPHERE posílenou o mezinárodně uznávaného bubeníka Martina Valihoru na velkolepé turné,...
21.01.2018 - 11:48
Po několikaměsíčním zkušebním provozu je nově více než šest desítek brněnských tramvají vybaveno systémem mazání okolků, tedy části tramvajového kola, která je ve žlábku kolejnice. Díky tomu po Brně...
20.01.2018 - 08:15
Revizor Foto: Centrum news
Osmadvacetiletý muž u sebe ve čtvrtek neměl jízdní doklad. Při snaze o útěk pořezal revizora nožem. Strážnici ho poté našli nedaleko od zastávky Přístaviště v Bystrci, kde se incident odehrál.
19.01.2018 - 16:03
Stánek na BVV Foto: Magistrát města Brna
Veletrh cestovního ruchu Go a Regiontour dnes začíná na brněnském výstavišti. Brno se představuje stánkem ve stylu prvorepublikové kavárny. Naláká tak na největší akci letošního roku – festival ke...
19.01.2018 - 07:16
Komentáře