Reklama
reklama

Kapli v Bohunicích posprejoval muž nesmyslnými obrazci, strážníci jej ještě na místě dopadli

Na bohunické kapli svatého Cyrila a Metoděje se v noci na dnešek objevily nesmyslné čmáranice a klikyháky. Podle svědectví z linky 156 je tam těsně po půlnoci nasprejoval mladý muž, který se maskoval černým kabátem a po dokončení výtvoru se opřel o stěnu kapličky a zapálil si cigaretu. 

Oznámení jela ihned prověřit nejbližší hlídka městské policie, která podezřelého na místě skutečně našla. Jednatřicetiletý muž se po spatření jednoho ze strážníků pokusil o útěk, doběhl ale pouze ke druhému členovi hlídky, jenž přišel ke kapličce z opačné strany.

Aby hlídka zabránila dalším pokusům o útěk, muže spoutala a přivolala k němu státní policisty. Před jejich příjezdem strážníci našli u podezřelého sedm barevných sprejů a na fasádě objektu čerstvě vytvořené obrazce bez jakéhokoli hlubšího významu. Muž je podezřelý ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
V centru Brna vzniká z iniciativy městské části Brno-střed zcela nový galerijní bod ve veřejném prostoru. Na Šilingrově náměstí, v místě souběhu ulic Dominikánské a Starobrněnské, dojde k vytvoření...
15.08.2017 - 07:40
Tísňovou linku brněnské městské policie využil včera po druhé hodině ráno svědek, který podle svých slov sledoval na parkovišti v Bohunické ulici zloděje.
14.08.2017 - 07:51
Dětské hřiště a pískoviště na náměstí 28. října dostalo novou ochranou plachtu.
12.08.2017 - 08:12
Komentáře