Reklama
reklama

Hlídka řešila spor o zlikvidovaná jízdní kola

Když dnes ráno procházela čtyřiašedesátiletá žena společnými prostorami bytového domu v Žabovřeskách, všimla si zmizení tří jízdních kol, která měla uložena v jedné z místností. 

Protože ji prý jeden ze sousedů před měsícem upozorňoval, aby kola přemístila jinam, pojala podezření, že kola odstranil právě on. Přivolané hlídce pak tento čtyřiasedmdesátiletý muž potvrdil, že kola skutečně nechal při velkém úklidu odvézt k likvidaci, protože jejich majitelka nereagovala na výzvy k uvolnění prostor. Byl však ochoten se s ní za vzniklou škodu finančně vyrovnat. Strážníci tedy přítomné osoby poučili o možnostech řešení sporu a všechna fakta zdokumentovali pro případné správní řízení.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Dva náctiletí mladíci se rozhodli kvůli penězům napadnout dva muže na ulici Bašty. Jednoho z nich udeřili pěstí, až kvůli ráně upadl na zem. Následně mu surově dupli na hlavu. Nyní jim hrozí až...
17.09.2018 - 13:54
Komentáře