Reklama
reklama

Hledaného muže obviněného z vraždy zadržel policista ve svém volnu

Muže hledaného v souvislosti s vraždou v Pršticích na Brněnsku se podařilo zadržet pohotovému policistovi z Oddělení hlídkové služby včera v podvečer.

Policista, který byl v době svého volna, hledaného poznal v brněnských Žabovřeskách, a sám jej zadržel i přesto, že hledaný se okamžitě dal na útěk. Ve večerních hodinách si zadrženého muže převzali krajští kriminalisté, kteří ho k případu vyslechli. Vyšetřovatel už zahájil trestní stíhání dvaapadesátiletého muže pro zvlášť závažný zločin vraždy, kterého se měl dopustit v úmyslu získat majetkový prospěch. Z tohoto důvodu mu v případě prokázání viny hrozí až výjimečný trest (20 – 30 let nebo doživotí). Obviněný se ke skutku doznal a vyšetřovatel podá podnět státnímu zástupci na vypracování návrhu na jeho vazební stíhání. Díky pečlivé práci kriminalistů a všímavosti a pohotovosti policisty z Oddělení hlídkové služby tak je objasněna první letošní vražda v Jihomoravském kraji.  

Autor: 
redakce
Aktuálně
Stavební práce, kdy dělníci dláždili nástupiště před hlavním nádražím, jsou hotové. Pracovníci DPMB teď budou intenzivněji dohlížet na to, zda na nich cestující udržují pořádek. V plánu jsou i akce...
17.08.2017 - 08:27
Tři kuriózní nehody museli policisté řešit na přelomu července a srpna. Naštěstí při nich nebyl nikdo zraněn, ovšem měly společného jmenovatele.
16.08.2017 - 17:38
Během tropických dní je cestování veřejnou dopravou pro mnoho lidí velice nepříjemné, a to především kvůli vysokým teplotám uvnitř vozů. Stejně jako Praha, i Brno se chystá nakoupit nové...
16.08.2017 - 17:24
Velkolepá fotografická výstava Jeden kmen zavede návštěvníky do fantasy světa skřetů z kmene Snaga. Samotné výstavě bude předcházet jednodenní fantasy festival.
16.08.2017 - 14:49
Placení parkovného bezkontaktně či pomocí SMS. Běžná praxe, která vzniká na mnoha místech v republice. Řidiči v Brně si však musejí ještě počkat.
16.08.2017 - 07:52
Během včerejšího dne odstartovala aukce hokejových dresů z rozlučky Martina Havláta a jejich nákupem podpoří lidé dobrou věc. Výtěžek z aukce bude věnován na obnovu lůžek pro pacienty Fakultní...
15.08.2017 - 14:33
Komentáře