Reklama
reklama

Hlavní tah na Vídeň zablokovala nehoda. Kamion s pískem ležel na boku

Na rychlostní silnici R52 u Pohořelic se v pondělí odpoledne stala nehoda. Odstraňování následků nehody, kdy se kamion s pískem převrátil na bok, zastavilo provoz na vytížené silnici na několik hodin.

Jen pár desítek metrů za sjezdem na Pohořelice ve směru od Brna havaroval kamion Scania převážející písek. Po nehodě zůstal vůz ležet i s návěsem na levém boku přes oba jízdní pruhy směrem na Mikulov. Část asi třicetitunového nákladu se vysypala na silnici.

Hasiči zajistili místo nehody proti vzniku požáru a menší únik provozní kapaliny zasypali sorbentem. Další část jímali do záchytné vany.

„Zraněného řidiče ošetřovala při příjezdu hasičů posádka záchranné služby a posléze jej odvezla do zdravotnického zařízení. Policie hlavní tah na Vídeň uzavřela a provoz odkláněla na objízdnou trasu,“ popsal situaci na místě mluvčí hasičů Jaroslav Mikoška.

K převrácení náklaďáku zpět na kola museli hasiči využít vyprošťovacího auta. Ještě před tím však museli s pomocí nakladače, náklad přeložit do připravených vozů.

Silnice byla průjezdná až okolo 6 hodiny večer.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Alkohol, možná v kombinaci s drogami, hrál pravděpodobně podstatnou roli včera nad ránem v Mokré.
19.09.2017 - 07:31
Komentáře