Reklama
reklama

Fantom toalet dopaden. Ze Sono Centra si už štětku na záchod neodnesl

Sedmatřicetiletý muž kradl WC štětky a další hygienické pomůcky z toalet brněnských kulturních zařízení. Při jeho poslední výpravě do Sono Centra ho ale dopadli. Nyní čelí obvinění z krádeže a hrozí mu vězení.

Před několika dny jsme informovali o kuriózních krádežích v Brně, mezi kterými byl i případ krádeže v budově koncertního sálu v ulici Veveří. Pachatel tam odcizil z toalet čtyři luxusní WC štětky a odpadkový koš, čímž způsobil škodu bezmála osm tisíc korun.

Ani medializace uvedeného případu zloděje neodradila od další akce. Ve středu dopoledne muž opět navštívil budovu Sono Centra a na toaletách odmontoval jednu WC štětku, uložil si ji do igelitové tašky a chystal se k odchodu. Tentokrát však neměl štěstí. Sedmatřicetiletého zloděje záchodových doplňků zadržel zaměstnanec centra a přivolal policii.

"Jedná se o muže s bohatou trestní minulostí zejména majetkového charakteru. Nyní čelí obvinění z trestného činu krádež a hrozí mu až tříleté vězení," uvedla k případu mluvčí policie Andrea Straková.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Letos v dubnu vyvolal poprask a nevoli obcí, o kterých se nelichotivě zmiňoval, nyní vychází jeho nová verze. Autentický průvodce To je Brno má i novou kapitolu, v níž dotčená místa vyzdvihují svou...
21.09.2017 - 19:53
Prostor Flédy se v neděli 1. října opět zaplní oblíbeným bleším trhem. Celkem tu nabídne téměř 50 lokálních prodejců vlastnoruční výrobky, věci z druhé ruky, knihy, originální retro věci a rozšíří se...
21.09.2017 - 13:38
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Komentáře