Reklama
reklama

Expřítel pověsil erotické hrátky na internet. Čeká ho trest

Velmi netradiční případ vyřešili královopolští kriminalisté. Naštvaná žena přišla oznámit na expřítele, že zneužil její intimní fotografie a videa. Choulostivý materiál umístil na internet bez jejího souhlasu a navíc ho poslal jejím příbuzným.

Kromě způsobené ostudy se ženě začali ozývat také potenciální partneři, neboť u materiálů nechyběl ani kontakt na hlavní aktérku.

Po několika týdnech ale muži, jehož jednáním lze opovrhovat, někdo rozbil okna u auta a navrch propíchal pneumatiky. Podezření kriminalistů na někoho z okruhu nešťastné ženy se potvrdilo. K činu se přiznal ženin současný přítel, kterého popadl spravedlivý hněv. Na akci se vyzbrojil kladivem a kapesním nožíkem.

"V době elektronických médií bude zřejmě k těmto činům docházet stále častěji. Pokud byste tedy měli potřebu podobná videa natáčet, vždy si zajistěte, abyste se záznamem disponovali sami. Předejdete tak možným nesnázím," varovala mluvčí policie Andrea Straková.

Muži, který zveřejnil videa, hrozí za poškozování cizích práv dva roky ve vězení. Mstiteli za poškození cizí věci pak trest v poloviční výši.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Milovníci tradičních i netradičních burgerových specialit a dobré společnosti zbystřete. Již od pátku do neděle můžete potěšit své chuťové pohárky, stačí jenom zavítat na prostranství před obchodní...
21.09.2017 - 07:00
Měsíc po umístění speciální lavičky plné knih v parku na Obilním trhu si už jen tak nepočtete. Knihy jsou rozebrané, prostor lavičky zaplnily odpadky.
20.09.2017 - 19:53
Víno a burčák ze čtyřiadvaceti vinařství, řemeslné a dárkové zboží, občerstvení a farmářské produkty a denně doprovodný program od odpoledních do večerních hodin. Přesně na tohle se mohou těšit...
20.09.2017 - 11:56
Za měsíc se uskuteční volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR a všichni obyvatelé republiky mají právo volit i mimo místo svého trvalého bydliště. Musí si však včas vyřídit voličský průkaz.
20.09.2017 - 08:17
Pořídit si nemovitost jako další zdroj příjmu. Češi i přes stále se zvyšující ceny považují koupi bytu či domu a jeho následné pronajímání za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní...
19.09.2017 - 20:14
Vymyslet za 24 hodin inovativní řešení reálného byznysového zadání, tak aby se dalo uplatnit v praxi. A to navíc s lidmi, které jste poznali teprve před chvílí. To bude cílem ČEZ Inovačního maratonu...
19.09.2017 - 19:55
Komentáře