Reklama
reklama

Expřítel pověsil erotické hrátky na internet. Čeká ho trest

Velmi netradiční případ vyřešili královopolští kriminalisté. Naštvaná žena přišla oznámit na expřítele, že zneužil její intimní fotografie a videa. Choulostivý materiál umístil na internet bez jejího souhlasu a navíc ho poslal jejím příbuzným.

Kromě způsobené ostudy se ženě začali ozývat také potenciální partneři, neboť u materiálů nechyběl ani kontakt na hlavní aktérku.

Po několika týdnech ale muži, jehož jednáním lze opovrhovat, někdo rozbil okna u auta a navrch propíchal pneumatiky. Podezření kriminalistů na někoho z okruhu nešťastné ženy se potvrdilo. K činu se přiznal ženin současný přítel, kterého popadl spravedlivý hněv. Na akci se vyzbrojil kladivem a kapesním nožíkem.

"V době elektronických médií bude zřejmě k těmto činům docházet stále častěji. Pokud byste tedy měli potřebu podobná videa natáčet, vždy si zajistěte, abyste se záznamem disponovali sami. Předejdete tak možným nesnázím," varovala mluvčí policie Andrea Straková.

Muži, který zveřejnil videa, hrozí za poškozování cizích práv dva roky ve vězení. Mstiteli za poškození cizí věci pak trest v poloviční výši.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Hrad Špilberk Foto: Centrum news
Rok 1968 v Brně očima cenzora. Tak se jmenuje nová výstava Muzea města Brna, která připomene letošní 50. výročí okupace Československa vojsky pěti států Varšavské smlouvy.
22.08.2018 - 07:00
Šedesátikilovou nevybuchlou leteckou pumu likvidoval policejní pyrotechnik v sobotu dopoledne. Munice byla nalezena ve vojenském prostoru Březina. Letos se jedná již o několikátý případ výjezdu...
21.08.2018 - 15:27
Srpen 1968 Foto: Archiv DUMB
Půl století uplyne od chvil, kdy se z rozhlasu neslo: „Vojska Sovětského svazu, Polské lidové republiky, Německé demokratické republiky, Maďarské lidové republiky a Bulharské lidové republiky...
21.08.2018 - 07:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Už za čtrnáct dní se vrací děti do školních lavic. Na mnoha místech je budou vítat zrekonstruované prostory. Město Brno v letošním roce poskytlo do oprav škol a školek přes 200 milionů korun.
20.08.2018 - 19:55
K dramatickému případu v Husově ulici přivolala včera v noci strážníky kolemjdoucí.
20.08.2018 - 19:07
Zlatá tramvaj Foto: MMB
První tramvaj se Brnem projela 17. srpna 1869. Ke 150. výročí, které připadá na příští rok, připravuje Dopravní podnik města Brna řadu akcí. Brňané si teď mohou adoptovat sedačku v tramvaji a tím...
20.08.2018 - 06:30
Komentáře