Reklama
reklama

Expřítel pověsil erotické hrátky na internet. Čeká ho trest

Velmi netradiční případ vyřešili královopolští kriminalisté. Naštvaná žena přišla oznámit na expřítele, že zneužil její intimní fotografie a videa. Choulostivý materiál umístil na internet bez jejího souhlasu a navíc ho poslal jejím příbuzným.

Kromě způsobené ostudy se ženě začali ozývat také potenciální partneři, neboť u materiálů nechyběl ani kontakt na hlavní aktérku.

Po několika týdnech ale muži, jehož jednáním lze opovrhovat, někdo rozbil okna u auta a navrch propíchal pneumatiky. Podezření kriminalistů na někoho z okruhu nešťastné ženy se potvrdilo. K činu se přiznal ženin současný přítel, kterého popadl spravedlivý hněv. Na akci se vyzbrojil kladivem a kapesním nožíkem.

"V době elektronických médií bude zřejmě k těmto činům docházet stále častěji. Pokud byste tedy měli potřebu podobná videa natáčet, vždy si zajistěte, abyste se záznamem disponovali sami. Předejdete tak možným nesnázím," varovala mluvčí policie Andrea Straková.

Muži, který zveřejnil videa, hrozí za poškozování cizích práv dva roky ve vězení. Mstiteli za poškození cizí věci pak trest v poloviční výši.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Chystáte se jet lyžovat do zahraničí? Oblíbené jsou evropské destinace jako Itálie, Rakousko nebo Francie. Je ale na takovou cestu připravené i vaše auto? Víte, jaká pravidla v těchto zemích platí?
25.02.2018 - 10:14
Odpočinková zóna s kavárnou a dětským hřištěm, více místa pro sezónní trhy i lepší možnosti parkování či rekonstrukce inženýrských sítí. Hned tři brněnská náměstí čekají v brzké budoucnosti...
25.02.2018 - 08:39
Na jedné straně rozvoj města ve sportovní či dopravní rovině, na straně druhé obyvatelé či historické klenoty města. Situace týkající se směňování městských nemovitostí budí aktuálně v jihomoravské...
24.02.2018 - 09:07
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Radnice Brno-střed vypsala výzvu pro provozovatele kaváren, barů, restaurací a dalších podniků poskytujících občerstvení v městské části Brno-střed, aby umožnili využívat své toalety i kolemjdoucím...
23.02.2018 - 12:51
Ilustrační foto Foto: Centrum news
Rekonstrukce silnic, uzavírky, opravy, výluky nebo i Velká cena. To vše zkomplikuje v následujících měsících brněnskou dopravu. Jak se s těmito problémy vypořádat co nejlépe řešil kraj spolu se...
23.02.2018 - 07:04
Plameny chatu zničily Foto: HZS JMK
V noci ze středy na čtvrtek hořela dřevěná chata v Brně-Bosonohách. Uvnitř našli hasiči ohořelé lidské torzo.
22.02.2018 - 12:28
Komentáře