Reklama
reklama

Dvojíce zlodějů – muž se ženou vykrádali v Brně zaparkovaná auta

Strážníci přistihli a státním policistům předali dvojici, podezřelou z trestné činnosti na vozidlech 

Dvě osoby podezřele se pohybující mezi zaparkovanými vozidly spatřila policejní autohlídka, projíždějící v pondělí před půlnocí Vojtovou ulicí. Když se strážníci k vozidlům přiblížili, muž i žena rychle odcházeli do jedné z bočních ulic. Protože si hlídka vzápětí všimla, že na několika vozidlech je poškozený dveřní zámek, vydala se ihned za dvojicí a v Grmelově ulici ji dostihla. Dvaačtyřicetiletý muž a třiačtyřicetiletá žena sice tvrdili, že na parkovišti mezi vozidly jen procházeli, ale strážníci u místa, kde dvojici zastavili, nalezli uschované předměty, které zřejmě pocházely z vozidel, a také nářadí, potřebné k překonání zámků. Hlídka tedy neprodleně přivolala státní policisty, kterým muže s ženou kvůli podezření ze spáchání trestného činu předala.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Kontrola ledu Foto: Centrum news
Muž si chtěl v Králově Poli zkrátit cestu přes jezírko. To ale nebylo dostatečně zamrzlé a muž se propadl do ledové vody. Nebýt náhodného kolemjdoucího, patrně by utonul.
24.01.2018 - 07:23
Policie Foto: Centrum news
Muž, který řídil bez řidičského průkazu přejel dvojitou čáru. Když spatřil auto policie, zaparkoval a snažil se uniknout strážníkům. Mezitím na jeho místo přelézal spolujezdec.
23.01.2018 - 16:05
Krajský úřad Foto: Centrum news
Celkem 437 žádostí o „kotlíkové dotace“ za 44,893 milionu korun schválila krajská rada na svém jednání v pondělí 22. ledna 2018. Šlo o první schválené žádosti podaných v první krajské výzvě...
23.01.2018 - 07:29
Fakultní nemocnice Brno zahájila koncem listopadu investiční akci - přístavba nové lékárny v přízemí pavilonu L v areálu Bohunic.
22.01.2018 - 20:09
Dopravní nehoda u obce Závist Foto: ZZS JMK
U obce Závist na Blanensku se střetl osobní automobil s kamionem. Řidič auta byl zaklíněný, vyprošťování trvalo více než půl hodiny. Ve vážném stavu byl transportován vrtulníkem do nemocnice.
22.01.2018 - 13:40
Ilustrační foto, alkohol Foto: Centrum news
Viditelně opilé mladé hochy zpozorovali strážníci v sobotu večer v Brně Medlánkách. Čtrnáctiletý chlapec nadýchal 1,86 promile alkoholu.
22.01.2018 - 06:56
Komentáře