Reklama
reklama

Dvojice z Pohořelic zásobovala od začátku roku tamní drogově závislé

Drogově závislí z Pohořelicka budou asi v následujících týdnech složitěji získávat jak pervitin, tak i marihuanu. 

Kriminalisté z Územního odboru Brno venkov totiž v minulých dnech zadrželi sedmatřicetiletého muže a jeho o třináct let mladší přítelkyni, kteří v Pohořelicích v rodinném domku nejméně od začátku letošního roku vyráběli pervitin. Při domovní prohlídce policisté narazili také na dvě desítky vzrostlých rostlin marihuany. Vedle chemikálií objevili i kompletní varnu. Na ní oba pachatelé obvykle vyráběli drogu ze surovin zakoupených v Polsku. Drogu jednak sami užívali a dále distribuovali drogově závislým z Pohořelicka. Oběma pachatelům, kteří jsou stíháni vazebně, bylo sděleno podezření z nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Valašská kapela Mňága a Žďorp loni oslavila 30 let na české hudební scéně. Osobitý hudební styl a texty založené na poezii všedního dne baví posluchače několika generací. A budou bavit i brněnskou...
19.03.2018 - 19:00
Máte rádi přírodu? Adoptujte si kousek. I tak by se dal popsat brněnský adopční program pro veřejnou zeleň. Kdokoli, kdo by měl zájem, může pečovat o kousek veřejné zeleně ve svém okolí. Adoptovat si...
19.03.2018 - 16:38
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Již 9. ročník Velikonočních slavnost se uskuteční na náměstí Svobody. Od pátku až do 1. dubna na zájemce čeká zpěv, tanec, hudba a 40 stánků s nejrůznějším sortimentem.
19.03.2018 - 11:22
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Kvůli politické situaci se strážníci v sobotu zabývali potyčkou v baru ve Starém Lískovci. Trojice se nepohodla s mladíkem kvůli uprchlické krizi.
19.03.2018 - 07:40
Arogantně, agesivně a vulgárně se v pátek večer prý projevovala žena, která přišla se psem do bystrcké provozovny.
18.03.2018 - 20:06
Pořídit si byt či dům a pak jej dále pronajímat. Češi koupi investičních nemovitostí v současné době stále považují za jeden z nejvýhodnějších způsobů jak zhodnotit své vlastní finance a úspory.
18.03.2018 - 17:31
Komentáře