Reklama
reklama

Dvojice se na chodbě hotelu oddávala sexu, spustil se hlásič požáru

Případem s velmi neobvyklou zápletkou se museli zabývat brněnští strážníci dnes ve tři hodiny ráno. Dvaadvacetiletý mladík a jeho stejně stará známá se v brněnském hotelu v Křížkovského ulici oddávali milostným hrátkám. U toho způsobili škodu 20 tisíc korun.

Podle tvrzení ostrahy vyjela dvojice výtahem do jednoho z vyšších pater, tam si prý zapálili cigarety, a tím spustili hlásič požáru. Potom údajně sjeli do prvního patra, kde odcizili práškový hasicí přístroj a rozprášili ho po chodbě a schodišti. Podle manažera hotelu tak způsobili škodu kolem dvaceti tisíc korun.

Dvojice však s tvrzením personálu nesouhlasila. „Mladí lidé tvrdili, že prý o incidentu nic nevědí a jako vysvětlení uvedli, že v horním patře se na pohovce v chodbě pouze oddávali milostným hrátkám, a potom ihned odešli,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Žena si pak ještě u recepce navzdory opakovanému zákazu zapálila cigaretu, kterou jí tedy pracovník ostrahy vzal a zlomil. Nato ho prý její přítel udeřil pěstí do obličeje. To už ovšem dorazila na místo přivolaná hlídka, roztržku rychle uklidnila a zajistila oba podezřelé. Celý případ předala státním policistům pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Vozovna Foto: MMB
Nová střecha a tím i parkovací místa pro tramvaje, hala denního ošetření a očisty a také nová myčka vzniknou při modernizaci vozovny v Pisárkách. Ta začala dnes slavnostním poklepáním na základní...
20.09.2018 - 06:00
Vizualizace Foto: MMB
Deset čtyřmetrových platanů vysází v polovině listopadu Veřejná zeleň města Brna na nově opravené Dominikánské náměstí. Rychle mohutnící platany do budoucna zastíní skoro celou plochu náměstí.
19.09.2018 - 16:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Daniel Kempský
Jak změnit anonymitu lidí, kteří ačkoli žijí blízko sebe, nic o sobě nevědí? Nové společenské aktivity sdružení Mezigenerace mohou pomoct "sátníkům" poznat nové lidi a seznámit se.
19.09.2018 - 11:34
Chemikálie Foto: HZS JMK
V základní škole v Modřicích včera museli zasahovat hasiči. Po úniku čpavkové vody bylo evakuováno 75 lidí. Nikdo se při tom nezranil.
19.09.2018 - 07:00
Zářijové noční prohlídky Jaderné elektrárny Dukovany jsou jen jednou z několika akcí, které Infocentrum elektrárny připravilo pro své návštěvníky a zájemce o speciální zážitky z technických prostředí...
18.09.2018 - 20:03
Rezidenti modré zóny mohou třeba na Masarykovu ulici Foto: Google maps
Od prvního září je možné vidět v Brně více aut jezdících v pěších zónách. Náměstím Svobody, Masarykovou ulicí nebo třeba Českou nyní totiž mohou projíždět rezidenti z modré zóny.
18.09.2018 - 08:00
Komentáře