Reklama
reklama

Dvojice se na chodbě hotelu oddávala sexu, spustil se hlásič požáru

Případem s velmi neobvyklou zápletkou se museli zabývat brněnští strážníci dnes ve tři hodiny ráno. Dvaadvacetiletý mladík a jeho stejně stará známá se v brněnském hotelu v Křížkovského ulici oddávali milostným hrátkám. U toho způsobili škodu 20 tisíc korun.

Podle tvrzení ostrahy vyjela dvojice výtahem do jednoho z vyšších pater, tam si prý zapálili cigarety, a tím spustili hlásič požáru. Potom údajně sjeli do prvního patra, kde odcizili práškový hasicí přístroj a rozprášili ho po chodbě a schodišti. Podle manažera hotelu tak způsobili škodu kolem dvaceti tisíc korun.

Dvojice však s tvrzením personálu nesouhlasila. „Mladí lidé tvrdili, že prý o incidentu nic nevědí a jako vysvětlení uvedli, že v horním patře se na pohovce v chodbě pouze oddávali milostným hrátkám, a potom ihned odešli,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Žena si pak ještě u recepce navzdory opakovanému zákazu zapálila cigaretu, kterou jí tedy pracovník ostrahy vzal a zlomil. Nato ho prý její přítel udeřil pěstí do obličeje. To už ovšem dorazila na místo přivolaná hlídka, roztržku rychle uklidnila a zajistila oba podezřelé. Celý případ předala státním policistům pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Brněnský magistrát má plán, že do třiatřiceti let vybuduje chytré město. Z toho důvodu již nějakou dobu pracuje na strategii Brno 2050, kterou diskutuje s občany a která slibuje omezení dopravy a...
25.09.2017 - 08:00
Od pátečních pozdních nočních hodin vyšetřují brněnští kriminalisté zvlášť závažný zločin, který se stal ve vlaku směřujícím z Brna směrem do Adamova.
24.09.2017 - 20:29
Mezinárodní den kávy připadá každoročně na 1. říjen a Brno již posedmé chystá festival kávy, který se řadí mezi největší takovou akci v České republice.
24.09.2017 - 12:55
Fenomén únikových her, kdy účastníci musí řešit různé rébusy a snaží se dostat ven z labyrintu, pronikl do České republiky už dávno. Díky logickému myšlení a týmové práci musí skupina vyřešit příběh...
24.09.2017 - 09:00
Václav Vydra se narodil v Praze do herecké rodiny Dany Medřické a Václava Vydry. Diváci jej mohou vidět na prknech Divadla na Vinohradech, v karlínském divadle, ale také na televizních obrazovkách....
23.09.2017 - 16:58
Roční e-šalinkartu si v Brně pořídilo už téměř 30 tisíc cestujících. Pracovníci DPMB zatím nezaznamenali hromadný přechod mezi jednotlivými kategoriemi jízdného. Na podzim navíc dopravce chystá...
23.09.2017 - 12:38
Komentáře