Reklama
reklama

Dvojice se na chodbě hotelu oddávala sexu, spustil se hlásič požáru

Případem s velmi neobvyklou zápletkou se museli zabývat brněnští strážníci dnes ve tři hodiny ráno. Dvaadvacetiletý mladík a jeho stejně stará známá se v brněnském hotelu v Křížkovského ulici oddávali milostným hrátkám. U toho způsobili škodu 20 tisíc korun.

Podle tvrzení ostrahy vyjela dvojice výtahem do jednoho z vyšších pater, tam si prý zapálili cigarety, a tím spustili hlásič požáru. Potom údajně sjeli do prvního patra, kde odcizili práškový hasicí přístroj a rozprášili ho po chodbě a schodišti. Podle manažera hotelu tak způsobili škodu kolem dvaceti tisíc korun.

Dvojice však s tvrzením personálu nesouhlasila. „Mladí lidé tvrdili, že prý o incidentu nic nevědí a jako vysvětlení uvedli, že v horním patře se na pohovce v chodbě pouze oddávali milostným hrátkám, a potom ihned odešli,“ uvedl mluvčí strážníků Jakub Ghanem.

Žena si pak ještě u recepce navzdory opakovanému zákazu zapálila cigaretu, kterou jí tedy pracovník ostrahy vzal a zlomil. Nato ho prý její přítel udeřil pěstí do obličeje. To už ovšem dorazila na místo přivolaná hlídka, roztržku rychle uklidnila a zajistila oba podezřelé. Celý případ předala státním policistům pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu.

Autor: 
redakce
Aktuálně
Ilustrační foto Foto: Centrum news / Tomáš Varga
V Jihomoravském kraji prudce vzrostl počet lidí s tuberkulózou. Zatímco v roce 2016 bylo v kraji 47 nemocných, loni jejich počet vzrostl na 66.
21.03.2018 - 19:53
Energetici z jaderné elektrárny Dukovany úspěšně dokončili výměnu paliva v druhém výrobním bloku. Výměna skončila včera ve 14 hodin, odstávka však pokračuje. Stejně tak další servisní práce.
21.03.2018 - 18:00
První velký knižní čtvrtek letošního roku nabídne nadšencům do literatury patnáct knižních novinek různorodých žánrů od domácích i zahraničních autorů. Nebude chybět ani doprovodný program v podobě...
21.03.2018 - 15:55
Vizualizace nového pavilonu Foto: MMB
Zpracováním investičního záměru na vybudování nového pavilonu v areálu Úrazové nemocnice odsouhlasili včera brněnští radní. Mohlo by se začít stavět v roce 2020.
21.03.2018 - 10:51
Sportovec kraje Adam Ondra
Lezec Adam Ondra se stal nejlepším sportovcem Jihomoravského kraje za minulý rok. Obhájil tak své loňské vítězství v této anketě. Vyhlášení se konalo v úterý 20. března 2018 v Brně.
21.03.2018 - 08:00
Ilustrační foto Foto: Centrum news/ Tomáš Varga
Nízkopodlažní vozy s klimatizací a s možností jezdit bez trolejového vedení. Dodávka nových parciálních trolejbusů přijíždí v těchto dnech do Brna. Jedná se o první vozy tohoto druhu, kterými...
20.03.2018 - 14:57
Komentáře